"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Taigi, man yra 17 metų ir aš nekontroliuoju pykčio. Pyktis man pasireiškia kas dieną ir jau nebeįmanoma su tuo gyventi. Tai kreipiuosi čia. Nenoriu eiti pas psichologus gyvai, nes nepasitikiu jais. Taigi viskas prasidėjo nuo to ,kai tapau labai atvira savo šeimos nariams ir kai gaudavau gerą ar blogą pažymį visados pasigirdavau močiutei. Vienintelis dalykas ką ji sako vis : "Taip ir galvojau", "Apsileidėlė", "Tai kodėl nesimokai" ir t.t. Aš jai visados paskambinu jai pasigirti per pertrauką, bet po pokalbio visada pikta pasidarau ir tada visą dieną lieju pyktį ant klasiokų, mokytojų ir šeimos narių. Aš net pradėjau galvoti, kad mokytojai manęs nekenčia, nes daug kalbu... Prašau patarkit ką daryti pačiai, kad susitvarkyti su savimi. Pas psichologus nenoriu eiti.

paklausė 2019 Grd 7 Kita anonimas

1 Atsakymas

Labas,

Džiaugiuosi, kad nori keisti tau nepatinkančią situaciją ir ieškai būdų kaip tai padaryti. Gaila nenori gyvai pakalbėti su psichologu,kas manau būtų labai naudinga, nes tavo laiške truputį trūksta informacijos,kad galėčiau pasiūlyti konkretesnius būdus kaip galėtum pati sau  padėti.

Jei teisingai supratau iš tavo laiško tai dažniausiai pyktį tau sukelia tam tikri močiutės pasakymai. Pasikalbėjusi su ja tu tampi pikta ir tuomet išsilieji ant kitų. Gaila neparašei kaip dažnai tu jai skambini. Nepaminėjai ar kalbant apie gerus tavo pažymius irgi supyksti. Jei pyktis atsiranda tik dėl močiutes pasakymų tai gal būt reiktų pagalvoti ar tikrai verta jai skambinti per pertraukas ir pasikalbėjus su ja supykti? Gal geriau su kuo nors kitu pasikalbėti? 

Ko dar būtų galima imtis norit suvaldyti pyktį yra puikiai aprašyta atsakant į ankščiau užduotą klausimą. Tad nesikartosiu, o pasiūlysiu pasikaityti čia

Linkiu stiprybės įveikiant sunkumus 

Rasa

atsakytas 2019 Grd 10 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

497 klausimų
500 atsakymų
9 komentarų
142,438 vartotojų