"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Sveiki,
Nezinau net kodel taip jauciuos. Turiu ganetinai per daug susikaupusiu jausmu, kurie vienu momentu progresavo i panikos atakas. Labai tobulai ismokau juos slopinti ir slepti nuo visu. Po kiekvienu ilgalaikiu santykiu jausdavau palengvejima. Taciau Rugseji patyriau panikos ataka ir visi tie jausmai sugrizo. Kiekvienu santykiu skyrybos, darytos klaidos. Viskas is karto. Dabar esu santykiuose ir vel. Buna momentai, kai kazkas yra negerai juose (atrodo tik man taip), ir as puolu i giliai labai prastus jausmus ir kenciu. Taip niekada nebuvo. Viskas prasidejo Rugseji. Kaip kovoto su jausmu perteklium? Gal cia problema slypi kazkur giliau?

paklausė 2019 Kov 13 Depresija anonimas

1 Atsakymas

Sveiki,
suprantu,kad jaučiatės pasimetusi, todėl atsiprašau,kad taip ilgai į jūsų laišką nebuvo sureaguota.
Kiekvienas žmogus kasdien patiria daugybę skirtingų jausmų, tiek teigiamų, tiek neigiamų. Iš jūsų laiško suprantu,kad jus kamuoja neigiamų jausmų perteklius. Nes apie teigiamas emocijas laiške nekalbate.
Minėjote,kad išmokote juos slopinti,tačiau tai nebeveikia. Netgi atvirkščiai jie peraugo į panikos atakas. Todėl tikslinga būtų surasti būdų,kurie padėtų jausmus ne slopinti,o išgyventi ir priimti patiriamus jausmus.  Nes viskas kas užslopinama anksčiau ar vėliau turi tendenciją sugrįžti. Jei pačiai to pasiekti nepavyksta reiktų pagalvoti apie apsilankymą pas psichologą ar psichoterapeutą.  Čia siunčiu nuorodą į straipsnį apie tai kaip psichoterapija padėjo kovoti su panikos atakomis http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2017-01-02-panikos-ataka-kai-uzgriuna-isduoti-jausmai/153566

Linkiu sėkmės priimant visus savo jausmus! Jie visi mums reikalingi.
Rasa
atsakytas 2019 Kov 31 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

489 klausimų
489 atsakymų
9 komentarų
137,112 vartotojų