"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Asmuo yra toks, kuris sugeba betkurioje situacijo išrasti problemų ir pastoviai apie save pripasakoja visokiausių dalykų, o po to gailisi. Pykstasi ne tik su kambariokais, bet ir su tėvais. Pykčiai atsiranda dėl mažiausių mažmožių nes tiesiog asmuo toks yra iš savo manieros, galėčiau sakyti, kad gal kiek impulsyvi ir nelabai mokanti bendrauti su kitais asmenimis. Išsikelia visisškai bereikalingas problemas, pati pergyvena, kad asmenims perduoda per daug informacijos apie save ir dabar man rašinėja kaip nori numirti, nebegali gyventi tokiose kančiose, kad gyvenimas neteisingas, kad visus savo gyvenimo metus gyvena kančiose, kad šeima nemyli, kad žodžius viskas blogai, negaliu ištverti, geriau kokia anoreksija susirgsiu, numirsiu. O šiuo momentu, net visas facebook nuotraukas išsitrynė, pasidarė juodus ekraną. AŠ NEBEŽINAU KAIP JAI PADĖTI, tikrai stengiuosi, bendrauju, raginu tokių dalykų nedaryti, bet kad ir kaip atrodo, jog kažką jau suprato VISKAS VĖL PRASIDEDA NUO PRADŽIŲ. Ačiū labai lauksiu atsakymo. :)))

paklausė 2020 Grd 23 Bendraamžiai/santykiai darbe KOSMOSAS

1 Atsakymas

Sveiki.
Iš Jūsų laiško suprantu, kad norite padėti draugei ir stengiatės kiek įmanydamas tai daryti. Tai labai sveikintina. Kiekvienas asmuo norėtų turėti tokį draugą, kuris jam norėtų ir bandytų padėti. Tačiau ar ta pagalba yra priimama ar ne jau kitas dalykas. Labai gaila, bet niekas nieko negali padėti žmogui, jei jis pats nenori priimti pagalbos ir/arba kažką keisti.
Tad jūs  nesate atsakingas už draugės išgyvenimus ir nesėkmes. Ji už tai atsakinga. Jūs galite tiesiog ją išklausyti, kas yra labai naudinga ir reikalinga kiekvienam. Galite padėti padaryti ką nors ko ji prašo. Pvz. pasivaikščioti su ja kai jai sunku ar pakalbėti telefonu. Taip pat galite pasiūlyti paskambinti į kurią nors iš pagalbos linijų (pvz. Jaunimo) ar kreiptis pagalbos pas specialistą. Galite palydėti ja iki specialisto. Bet viso to turi norėti jūsų draugė. Ji turi ieškoti išeičių iš nepatinkamos situacijos, o jūs ją galite tik palaikyti.

Sėkmės Jums
Rasa
atsakytas 2020 Grd 23 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

535 klausimų
537 atsakymų
10 komentarų
160,365 vartotojų