"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Pragyvenom 8 metus. kol laukiausi antro vaiko, viskas buvo gerai, bet kai gimė, praėjo savaitė ir paliko vyras. Jo giminės tvirtina, kad jis turi kita, jis pats neige, tai nezinau, ka daryt. Labai skaudu, kad taip pasielgė. Ragelio nekelia, i zinutes atsako kol dirba, o vakarais vėl tyla is jo pusės, ka daryt?

paklausė 2018 Spl 1 Santykiai poroje Karolina

1 Atsakymas

Labas vakaras,

ačiū Jums, kad parašėte.. Nesunku įsivaizduoti, jog jaučiatės pasimetusi, ir kol kas per sunku vienai išbūti šioje situacijoje. Todėl manau, jog gerai, kad rašote, dalinatės, ieškote atsakymo, tiesos, ir vidinės ramybės.

Kartais nutinka, jog dviejų žmonių keliai išsiskiria. Vėliau gali įvykti susitaikymas, arba atsirastų naujas žmogus, kuris galėtų būti Jums geresnis. Gimė antras vaikutis, Jums šiuo metu labai reikalinga vyro pagalba ir palaikymas. Žinoma liūdna, kad jo nėra šalia... Gali būti, jog jaučiate ir nerimą, baimę likusi viena, o ką jau kalbėti apie atsiradusius stresus dėl kūdikio gimimo.

Pagalvokite, į ką dar galite atsiremti? Galbūt tai būtų Jūsų mama, pusseserė, ar teta.. Turėtų būti žmogus, kuriuo galite pasitikėti, ir kuris Jus palaikytų. Jums labai svarbu išsikalbėti, dalintis jausmais, ir sulaukti paramos, kol nuoskaudos ims blėsti. Kai artimieji negalės Jūsų palaikyti, skambinkite Vilties 116 123, arba Jaunimo linijai 8 800 28888. Kalbėkitės tiek, kiek Jums reikės, kiek jausite kad būtų svarbu vidinei pusiausvyrai atgauti.

Be abejo, nepamirškite, jog jei vyras išeina, jis taip tiesiog visko palikti nelabai gali.. Jums priklauso alimentai už vaikučius, ir galimai dar šis bei tas. Galite gauti nemokamą teisinę konsultaciją http://www.moteruinformacijoscentras.lt/paslaugos/nemokamos-teisines-konsultacijos-moterims/  Kai kreipsitės, nepamirškite aptarti galimybės konsultuotis Jūsų mieste, miestelyje, ar kur kitur gyvenate. Galbūt galima būtų aptarti situaciją internetu, arba telefonu.

Labiausiai norėtųsi palinkėti Jums per visus vargus nepamiršti motinystės džiugesio ir grožio. Šalia Jūsų mažytėlis, Jūs jam be galo reikalinga, aš tikiu, jog ir buvote ir būsite gera mama. O visa kita, su laiku stos į savo vėžes. Vaikai gali padėti Jums šiuo nelengvu momentu nukreipti dėmesį nuo tamsos link saulės, net jei ir būtų vienas kitas nedidelis debesėlis.. Juk tai Jūsų šeima, Jūsų turtas ir laimė, tebūnie jie svarbesni už klajoklį vyrą. Labai dažnai, praėjus kuriam laikui paaiškėja, jog tai, kas įvyko, buvo į gera. Tad nepasiduokite, pasistenkite gyventi čia ir dabar. Jums bus lengviau..

Nepamirškite savęs ir rūpinkitės savimi. Klausykitės muzikos, svajokite, mėgaukitės arbata, kai tik galite, išsimiegokite. Pasitelkite visus žmones, kurie tik gali Jums padėti. Jums nėra ko gėdytis ar nerimauti... Tegu gėdijasi jis. Arba paaiškina. Galbūt jam krizė?... Neskubėkite, ir nepergyvenkite. Viskas paaiškės, ir nuspręsite taip, kaip Jums geriausia. Laimingai!

Inga

atsakytas 2018 Spl 7 Inga P.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

516 klausimų
519 atsakymų
10 komentarų
150,061 vartotojų