"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Su draugu draugavom 1,5 metų. Buvo visko ir pykčių ir laimės, kaip manau ir kiekvienoje poroje. Aš svajojau apie vestuves, apie šeimą su šiuo žmogumi. Jis visą laiką kėlė temą, kad mes esame labai skirtingi, kad mūsų požiūriai į gyvenimą yra skirtingi, kad gyvenimo būdai yra skirtingi. Aš tame problemos nemačiau, nes manau kad dėl meilės viską galimą padaryti. Tačiau vakar vaikinas pasakė, kad mums reikia išsiskirti... Man tai didelis smūgis, aš nežinau kaip tai išgyventi... Vienintelio, ko dabar noriu tai tiesiog išeiti iš gyvenimo, nors suprantu kad tai ne išeitis, bet be jo gyventi nenoriu. labai jį myliu ir jis yra mano gyvenimas... Kaip prisiversti gyventi toliau, kai gyvenimas nebemielas ir nebeidomus? Gal galima grąžinti kažkaip draugą? Aš be jo negaliu gyventi...

paklausė 2018 Lie 13 Santykiai poroje July

1 Atsakymas

Labas,

labai liūdna, kad net ir tokią gražią vasarą, Tavo nuotaika primenu sunkius juodus debesis, kurie grėsmingai kybo virš mūsų.. Nujaučiu, kad ore tvyro ašarų debesėlis. Iš tiesų, jaučiu didžiulį dėkingumą, kad daliniesi tokiu skaudžiu įvykiu ir nelengvais išgyvenimais.

Na, niekas nėra apsaugotas nuo išsiskyrimų.. Tačiau svarbu būtų visos atsakomybės neprisiimti sau. Juk ar ne draugas turėtų tvarkytis savo santykius ir gyvenimą, jei jis į porą pasirenka žmogų, kuriam negali rimtai įsipareigoti? Galbūt taip ir ne visai sąžininga, ar ne? Yra labai skirtingų žmonių, vieni brandūs, atsakingi, darbštūs; kiti gali būti labai įdomūs, žavūs, kūrybingi, tačiau nepatikimi.. Skirtumai gali tapti, o gali ir netapti kliūtimi draugystei, meilei ir santuokai. Aš tikiu, jog Tu sutiksi savo žmogų, ir patirsi dar labai daug džiaugsmingų gyvenimo akimirkų.. 

Tavo laiške perskaičiau, jog rimtai vertini poros santykius, ir galvoji apie rimtus įsipareigojimus artimam žmogui. Tai puiku! Aš džiaugiuosi Tavo kilniais ir romano vertais giliais jausmais. Ši savybė taip paprastai niekur nedingsta.. Galbūt kitus santykius pavyks sukurti prasmingus, gilius, ir šįkart jie bus šviesesni? Visgi svarbu būtų pasaugoti save.. Gerai įvertinti žmogų, šalia kurio esi, nes jų yra įvairių, ir kai kurie tikrai gali nuskriausti. Nepamiršk, ir aš Tau kartoju, ir Tu sau kartok, - esi verta geriausio! Tad neskubėk, ir savaime taip susiklostys, kad atsiras žmogus šalia, kuris rūpinsis Tavimi, ir atsilieps į Tavo jausmų gelmes ir sielos dainas. 

Pagalvokime drauge, ką galima būtų nuveikti per tą laiką, kol kaip karalaitė pilyje lauki savo princo atjojant.. Svarbu būtų pasidžiaugti tuo laiku, ne vien tik liūdėti.. Galima skaityti, žiūrėti filmus, lankyti įvairius užsiėmimus, mokytis rytų kovos menų, iš prieglaudos pasiimti kačiuką, piešti ir prie arbatos šnekučiuotis su draugais. Kaip norėtumei save prisiminti, kai Tau bus 75?.. Yra labai daug gyvenimiškų sričių, kurios leis atrasti ir išreikšti save, geriau pažinti save pačią ir draugus, gilinti žinias, panaudoti Tavo subtilumą ir jautrumą, išgyventi pilnatvę ir daug spalvotų nuotaikų. Kas Tau suteikia daugiausia džiaugsmo? Nevenk tų veiklų, ir šiuo ypatingu pereinamuoju metu rūpinkis savimi, kuo daugiau. 

Žinau, kad dabar Tau labai sunku.. Apmaudu, kad Tau tenka išgyventi šią situaciją. Su kuo galėtum daugiau apie tai pasikalbėti? Su mama, teta, tėčiu, drauge, gera kaimyne, pussesere, draugu, klasioku, bendradarbiu, ar kuo kitu? Jei nelengva išturėti visą šią patirtį savyje, kyla įvairių minčių, skambink Jaunimo Linijai (8 800 28888) arba Vilties Linijai (116123), nemokamais numeriais. Be abejo, gali užsirašyti pas psichologą poliklinikoje arba privačiai. Kartais gyvas susitikimas žmogui tinka geriau, tad pamąstyk ir nuspręsi, kaip norėtum, kad kiti Tau padėtų. Tai, ką Tau tenka patirti nelengva ir brandinanti patirtis.. Mes visuomet gedime, kai kažko netenkame, gyvūnėlio, draugo ar močiutės. Labai tikimės, jei būtų per sunku, Tave išgirsti arba pamatyti........ Sunkūs laikai praeina, o po tamsiausios nakties išaušta šviesiausias rytas. Ir jei reikalinga pagalba šiuo sunkesniu metu, daugybė žmonių atviromis širdimis laukia Tavęs, kad galėtų ištiesti pagalbos ranką kol sustiprėsi.

Tavo patirtis - unikali, ir kiek vėliau Tu galėsi labai daug papasakoti kitiems apie žmogiškus santykius. O kiti neretai mėgsta klausytis tikrų, autentiškų istorijų, kurios dvelkia nuoširdumu ir tyru tikėjimu meile. Tad linkiu neprarasti Vilties, - tu esi dovana pasauliui. Norėčiau, kad ilgam įsimintum, jog čia ir dabar, svarbiausia esi Tu, Tavo saugumas, laimė ir gerovė, o ne kažkoks vaikinas. Tebūnie jis sau. O Tu gyvenk savo gyvenimą, atrask kuo daugiau laimę teikiančių dalykų, ir pamatysi - vieną dieną Tave pastebės rimtas žmogus. Tau nebereikės nieko taip stipriai įrodinėti ar labai prisitaikyti.. Vėliau bus lengviau pastebėti buvusio draugo minusus, lengviau bus juos įvertinti. O kol kas, - linkiu būti savimi, pasaugoti save, ir nors ir mažais žingsneliais, rūpintis savimi ir mylėti save. Esi viso to verta! Ramios, įdomios Tau vasaros, gėlių ir svajonių!!!

Inga

atsakytas 2018 Lie 14 Inga P.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

556 klausimų
558 atsakymų
10 komentarų
173,916 vartotojų