"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Kaip užmiršti merginą? :) atrodo išsikyrę esame netrumpą laiką, bet vis iš galvos nesugebu jos išmęsti. Rytą atsikeliu su mintimis apie ją, o užmiegu taip pat su mintimis apie ją. Galvoju apie ją 24/7. Bendraujame draugiškai, bet man to negana, kadangi tik aš stengiuos palaikyti tuos draugiškus santykius, o ji matomai bendrauja su manimi iš mandagumo, kad tik neįgnoruoti. Tapau taip priklausomas nuo jos, kad viena žinutė gali apversti mano likusią dieną aukštyn kojomis. Jei bus smagi žinutė nuo jos, diena iškarto tampa linksmesnė o jei liūdno pobūdžio žinutė, iškart atrodo kad visa diena sugadinta. Norisi to normalaus bendravimo su ja, bet ji to nesugeba man suteikti, na o aš žinoma kankinuos, noriu kad visą tai baigtusi. Nebemoku bendrauti su kitais žmonėmis, kad ją užmiršti, vis laukiu jos žinutės o jei nesulaukiu, nebežinau kur dėtis...Tada  pradedu pats jai rašyti, bet rašydamas jaučiuos lyg tardytojas...

paklausė 2018 Geg 30 Santykiai poroje Tomas

1 Atsakymas

Sveiki,

Jūsų laiške perskaitau ilgesį ir norą atkurti turėtus santykius. Pasakojimą pradedate nuo savo savijautos ir kasdienybės atskleidimo, kas padeda suprasti, kiek reikšmės ši situacija Jums turi. Vis dėlto santykį kurti ir palaikyti turi ne vienas žmogus. Minite, jog iš merginos pusės jaučiate daugiau mandagų bendravimą, ir kad daugiausiai iniciatyvos santykio palaikymui rodote Jūs. Jeigu būtų pateikta daugiau kontekstinės informacijos (kodėl įvyko išsiskyrimas, kiek laiko nuo to praėjo, koks santykis iki tol turėtas ir pnš) būtų galima daugiau įsigilinti į šią situaciją ir apsvarstyti ją iš šalies. Jeigu nežinote išsiskyrimo priežasties, ar palaikote viltį, kad santykis gali būti atkurtas, verta apie tai pasikalbėti ir išsiaiškinti situaciją tam, kad neatsirastų netikros vilties, kad būtų galima greičiau susidėti visus taškus ant "i" ir versti naują gyvenimo puslapį.

Jaučiant bendravimo disbalansą bei norint sumažinti perdėtai dažnai pasirodančias mintis apie merginą, bendravimą vertėtų apriboti. Kiekviena gaunama žinutė veikia kaip paskatinimas. Todėl siekiant Jūsų išsikelto tikslo, naudinga būtų kuriam laikui nutraukti bendravimą. Žinoma, šis pereinamasis laikotarpis nėra lengvas, bet kaip yra sakoma "kurį laiką būna blogiau, kol pasidaro geriau". Galiausiai, pasistenkite užsiimti kokia nors socialiai priimtina veikla, kuri padėtų negalvoti apie merginą (tuo metu galvotumėte apie tos veiklos atlikimą, pvz žaidimas šachmatais).

Linkiu stiprybės ir kantrybės,

Odeta

atsakytas 2018 Geg 30 Odeta
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

566 klausimų
567 atsakymų
10 komentarų
173,916 vartotojų