"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Sveiki, bendraujant pakankama laika su mergina pasirode jos buves vaikinas ...ir pradejo noret ja susigrazint..ko pasekoje ji dabar ale pasimetus ir nezino ka daryt ar ko nori...paprase kury laika nebendraut kad susivoktu ko ji nori...cia ir prasideda mano problema, jog per daug ji man brangi ir svarbi ,kad galeciau taip imt ir nustot bendraut...nzn ka daryti? Kaip perlipti per save? esu gan emocionalus zmogus ir visa tai mane labai veikia...negaliu nei valgyt nei uzsiimt kazkokia beikla nes viskam apatiskas pasidariau...pilna galvoj visokiu minciu kuriu neturetu buti...nezinau kaip man elgtis ...

paklausė 2021 Rgp 24 Santykiai poroje M

1 Atsakymas

Sveiki,
Ačiū už pasitikėjimą mumis ir pasidalinimą savo išgyvenimais. Iš laiško suprantu, kad esate pasimetęs ir nežinote ką toliau daryti. Jūs norite išsaugoti Jums brangią merginą, kurią nori susigrąžinti jos buvęs vaikinas.
Tai, kad rašote mums parodo, jog mergina tikrai Jums rūpi ir norite padaryti viską, kad ją išsaugoti. Gaila laiške ne paminėjote ką jau esate bandęs daryti. Tik užsiminėte apie mintis, kurių neturėtų būti.
Todėl visų  pirma siūlyčiau visas kylančias mintis užsirašyti ant popieriaus. Surašykite viską kas Jums neduoda ramybės, kas kankina. Tada garsiai perskaitykite ir pažiūrėkite ar kai garsiai  įvardinote ką galvojate, tos mintys vis dar neramina. Nes dažnai būna, kad garsiai įsivardinus kas neduoda ramybės supranti, jog iš tiesų tai nėra taip baisu kaip atrodė mintyse.
Antra siūlyčiau ramiai, be emocijų ar kaltinimų pasikalbėti su mergina. Pasakyti kaip jaučiatės ko norite. Tuomet išklausyti ką mergina jaučia ir ko ji nori. Tuomet ieškoti bendro sutarimo ką toliau daryti. Jeigu manote, kad pokalbis bus ne produktyvus ar negalėsite ramiai bendrauti parašykite jai laišką,kuriame išdėstykite viską ką jaučiate ir ko norite. Tik jokiu būdu nekaltinkite merginos ar nieko ne reikalaukite.
Trečia siūlau daugiau laiko skirti draugams ar mėgstamai veiklai. Nors laiške teigiate, kad esate apatiškas viskam siūlau pabandyti po truputį daugiau laiko skirti kam nors kitam, bet ne tai merginai. Nes kad ir kaip gaila bei apmaudu kito žmogaus mes negalime priversti būti kartu. Jeigu mergina nuspręs būti su Jumis šaunu. Pasieksite ko norite. Bet jeigu ne-teks gyventi toliau.

Tad linkiu stiprybės įveikiant sunkumus!
Rasa
atsakytas 2021 Rgp 28 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

516 klausimų
519 atsakymų
10 komentarų
150,061 vartotojų