"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Sveiki. Esu suaugusi, 25-erių metų mergina. Susipažinau su vaikinu prieš išvažiuojant dirbti į užsienį keliems mėnesiams. Per juos ištisai bendraujame ir man grįžus norime eiti gyventi kartu. Tačiau pasakius tėvam, kad atsirado vaikinas, kad planuojame gyventi kartu, jie nesutinka, sako, kad yra per greitai. Taip, pati suprantu, kad viskas įvyko iš tiesų labai greitai, tačiau jau esu suaugusi, pati save išlaikau. Bet viduje jaučiuosi prastai, nenoriu įskaudinti tėvų.

paklausė 2021 Vas 1 Tėvai ir vaikai Julija

1 Atsakymas

Laba diena, Julija,
Ačiū, kad pasitikėjote mumis ir pasidalinote savo išgyvenimais. Suprantu, kad esate pasimetusi, nes ruošiatės priimti svarbų sprendimą, kurio nepalaiko Jūsų tėvai, todėl jaučiatės prastai.
   Tai greičiausiai susiję su tuo, jog tėvai nepažįsta Jūsų draugo, nemato kaip Jūs jaučiatės būdama su juo, kaip bendraujate. Natūralu, kad tėvai nerimauja dėl Jūsų, nori Jus apsaugoti nuo galimų nesėkmių ir panašiai. Tad manau, kad visų pirma reikia leisti tėvams apsiprasti su ta mintimi. Juk tėvams naujiena buvo vien tai, kad turite draugą, o dabar teigiate, kad ruošiatės gyventi kartu. Jiems greičiausiai reikia laiko apsiprasti su ta mintimi.
Tuomet sulaukite kol grįšite iš užsienio, pasikalbėsite su jais gyvai, supažindinsite su draugu, parodysite, kad jie neturi pagrindo nerimauti ir sulauksite Jų palaikymo. Jie turi pamatyti, kad esate laiminga ir tikite, kad bendras gyvenimas su draugu yra geriausia išeitis. Matydami Jus laimingą jie negalės nepritarti Jūsų veiksmams.

Linkiu kantrybės Jums
Rasa
atsakytas 2021 Vas 3 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

572 klausimų
574 atsakymų
10 komentarų
173,916 vartotojų