"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Būnant kitoje šalyje aukštesnio lygio vadovas iškrėtė pokštą, pašaipiai pavadines. Ir nors vėliau 2k. atsiprašė, negaliu nusiraminti nes moterys aplinkui ilgai isteriškai juokėsi. Įpač skaudu kad iki šiol maniau kad turėjome draugiškus santikius. Juokėsi ir vyrai. Jaučiuosi taip, kad 30 žmonių manes nekenčia ir kad tame yra mano kaltė. Negeriu alkogolio, man sunku pradėti pokalbį su mažai pažįstamu žmogumi. Manau - sunkiai dirbu ir stengiuosi visiems kas prašo -padėti. Gal ir atrodau kaip senmergė -paskutinių metų nesipuošiu. Nors iš pradžiu buvo šokas, drebėjo rankos, bet ašaros tikriausiai padėjo nusiraminti kaip ir rašymas. Rytoj reikės maloniai bendrauti vėl. Dabar suprantu, kad jeigu iškart pajuokaučiau, atkreipčiau dėmesi į skriaudiką- gal ir nebučiau auka. Mačiau kaip kiti taip elgėsi. Bet pati to nesugebu- sustingau kaip vabalas, laukiu palaikymo. Pagalvojau dabar kad elgiuosi kaip mažas vaikas- nugriuvau ir į ašaras. Ir dar pagalvojau kad nejaudinsiu namiškių -turiu jiems būti atrama, nieko nepasakosiu. Ar teisingai pasielgčiau jeigu ir darbe elgčiausi lyg nieko neivyko? Bijau nerasiu kito darbo. Ir santykiai nepasikeis. Gal turėčiau pasistengti domėtis daugiau kolegomis? Manau kad piksta kai duodu užduočių. Reikia daugiau aiškinti, įtikinėti. Ačiū Jūms labai- jau padėjote.

paklausė Kov 2 Bendraamžiai/santykiai darbe anonimas

1 Atsakymas

Sveiki. Ačiū,kad pasidalinote savo nemaloniais išgyvenimais. Ir labai apgailestauju,kad tiek ilgai nesulaukėte iš mūsų jokio atsakymo.
Situacija,kurioje nežinojote kaip pasilegti jau praėjo ir Jūs pasirinkote taip kaip Jums atrodė tinkamiausia. Todėl manau,kad netikslinga analizuoti kas kaip būtų,jeigu būtų. Tikiuosi,kad šiuo metu viskas yra gerai,esate panenkinta santykiais su kolegomis bei vadovais ir gerai jaučiatės darbe. Tačiau jeigu kažokių sunkumų kyla kviečiu parašyti dar vieną laiškelį mums ir mes pasistengsime kuo greičiau atreaguoti.

Rasa
atsakytas Bal 6 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

566 klausimų
570 atsakymų
10 komentarų
173,916 vartotojų