"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Su draugu buvom 5 mėnesius kartu, ir visus 5 mėnesius aš ištisai paranojiskai pavydejau neaišku ko, bet man jau buvo kaip dienotvarkė kažkaip jam įkąsti, žinojau kad jis dirba bet vis tiek sakydavau jog yra su merginom, ir tai privedė prie to kad jis mane paliko, banda visaip atsiprašyti ir susigrąžinti ji, bet jis net ne pasikalba su manimi.. Ką daryti?

paklausė 2020 Kov 22 Santykiai poroje Gerda

1 Atsakymas

Sveiki Gerda. Ačiū, kad pasitikėjote mumis ir pasidalinote savo išgyvenimais. Labai norėčiau pateikti Jums konkretų  atsakymą ką reikėtų daryti, kad susigrąžintumėte savo draugą, tačiau negaliu.
Norėčiau pasiūlyti Jums pagalvoti apie tai kodėl norite jį susigrąžinti? Kaip įsivaizduojate tolimesnius santykius? Ir vėl su dienotvarke įgelti? Iš kur kilo Jūsų pavydas? Ar manote, kad gali būti kaip nors kitaip? Kai pati sau rasite atsakymą į šiuos klausimus galite pabandyti parašyti jam parašyti laišką ir viską ką norite išsakyti. Tuomet laukite jo atsakymo. Laukite, o ne rašinėkite jam trumpąsias žinutės ar nebandykite susiekti per socialinius tinklus. Leiskite jam pagalvoti ir priimti sprendimą ar jis dar nori būti su Jumis ar ne.
Ir nepamirškite, kad santykiai yra dviejų žmonių reikalas ir nepaisant to kaip ir ko Jūs norite, jei buvęs vaikinas nenorės susitaikyti nepavyks.

Sėkmės
Rasa
atsakytas 2020 Kov 23 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

476 klausimų
479 atsakymų
9 komentarų
130,145 vartotojų