"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija
Nesąmoningai skaičiuoju kiek laiko liko būti kartu. Tai trukdo gyventi normalų gyvenimą. Esu jauna moteris ikj 30 m. Kaip pabėgti nuo šių minčių?
paklausė 2020 Kov 4 Kita Agnė

1 Atsakymas

Sveiki Agne. Ačiū, kad pasitikite mumis ir pasidalinote savo išgyvenimais. Jei teisingai supratau iš trumpo Jūsų laiško, Jus labiausiai neramina, kad ateis tokia diena kai artimųjų nebebus šalia ir Jūs vis skaičiuojate kiek liko laiko iki to momento, o tai trukdo normaliai gyventi.
Tam, kad pakeistumėte situaciją siūlyčiau pabandyti naudoti žodelį "STOP". Kai "pagausite" save galvojant apie išsiskyrimą su artimaisiais tiesiog pabandykite garsiai pasakyti STOP ir tuomet pradėkite niuniuoti kokią nors Jums mielą dainą. Tai gali būti bent kas, kad ir pvz. Du gaideliai. Dainos niuniavimas neleis kitoms mintims suktis galvoje.
Jei tai nepadeda arba padeda, bet nevisiškai siūlyčiau pagalvoti apie dienoraščio rašymą. Kai pajausite, kad kyla mintys apie išsiskyrimą su artimiausiais pasiemusi sąsiuvinį surašykite viską kas sukasi galvoje. Aprašykite ir tai kas vyko iki tol kol kilo šios mintys bei kaip pavyko nuvyti mintis šalin. Po keletos savaičių galima peržiūrėti visus užrašus ir pasiieškoti kokių nors dėsningumų. Gal kažkokie įvykiai, pasakymai, parodymai ar pan. sukelia Jus neraminančias mintis. Išsiaiškinus kada būtent kyla tokios mintys gal būt pavyktų išvengti tokių situacijų ir baimingos mintys aplenktų Jūs.
Jeigu pačiai dėsningumus atrasti sudėtinga gal būt pavyktų tai padaryti su specialisto pagalba. Todėl vertėtų pagalvoti apie apsilankymą pas psichologą.

Linkiu sėkmės keičiant tai kas nepatinka
Rasa
atsakytas 2020 Kov 9 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

425 klausimų
426 atsakymų
9 komentarų
95,133 vartotojų