"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Niekaip nesuprantu vyro tokio elgesio, kuris vercia mane ji palikti. turime 3 vaikus,kartu gyvename 7 metus. Uztikau ji susirasinejanti su kitom seks pazinciu portale,kiek supratau dalyvavo net svingeriu vakarely,visa tai pamaciau pasidariau nuotrauku kopijas zinuciu susirasinejimu ir jis man isreiske kad as cia prisigalvoju,ar vel man uzejo kad man reikia gydytis. Kita diena pats pripazino sita visa ir po valandos vel viska neige, sake, kad esu durna, kad reikia gydytis. Lygiai tokia pati situacija ivyko siandien ( jauciuosi visiskai sutrypta, pazeminta nebeegzistuojanti gyvenime), nakti isgirdau kaip vyras savo draugui juokesi is manes. Pasakius, kad viska girdejau, ka kalbejo, tas pats elgesys ziuri i mane. kodel jis taip elgiasi? viena minute pripazista, kita ginasi, juokiasi, saiposi is manes. Tikrai nesu is tu baisiuju..

paklausė 2020 Kov 20 Santykiai poroje Janina

1 Atsakymas

Sveiki Janina. Ačiū, kad pasitikėjote mumis ir pasidalinote savo išgyvenimais. Perskaičius Jūsų laišką suprantu, kad kenčiate, liūdite. Kaip pati teigiate esate pažeminta ir sutrypta.
Iš to ką parašėte suprantu, kad situacija yra sudėtinga ir nežinote ką toliau daryti.
Deja, bet negaliu atspėti kas dedasi Jūsų vyro galvoje kai jis elgiasi taip kaip aprašote. Tą gali žinoti tik jis. Tad jei norite sužinoti turite su juo pasikalbėti. Jeigu jaučiatės negerbiama reikėtų pagalvoti ir apie tolimesnę tokių santykių perspektyvą. Jeigu tai įvyko du kartus ar esate pasirengusi gyventi su tokiu vyro elgesiu ar norite kažką keisti. Tai klausimai į kuriuos atsakymą turite surasti pati.

Deja negalime atsakyti į Jūsų klausimus "čia ir dabar", todėl siūlau esant reikalui paskambinti į pagalbos moterims linija (tel. 880066366) ir pasikalbėti apie savo išgyvenimus.

Stiprybės Jums
Rasa
atsakytas 2020 Kov 21 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

403 klausimų
404 atsakymų
9 komentarų
81,384 vartotojų