"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Del nepasitikejimo savimi visur, baime ir stresas, daug minciu blogu...motyvacijos nebebuvimas.Nesiseka su vairavimo teisemis. Laikiau 5 kartus, visada nemalonus egzaminuotojai. Zinau pati 3 kartus susimoviau, bet 2 k. tiesiog pati jauciau kad ten tycia sukirto. vairavimo pamoku begale emiau, net instruktorius 3 pakeiciau.. visi 3 sake islaikysiu. Tiesa su kiekvienu kartu vis labiau bijojau naujo egzamino.nemiga.. Gal todel kad savim nepasitikiu.. ka man daryti, kur galetu buti problema? Manyje?? Ne vienas nera instruktorius sakes, kad beviltiskai vairuoju, na bet gal pati per daug baiminuosi, kad vel neislaikysiu ir tai pasitvirtina. Prasau labai patarkite, ka man daryti.

paklausė 2020 Vas 21 Stresas anonimas

1 Atsakymas

Labas. Ačiū, kad pasidalinai savo išgyvenimais su mumis. Jei teisingai supratau iš tavo laiško esi pasimetusi, sunerimusi ir labai nori išlaikyti vairavimo egzaminą.
Laiške klausi kas kaltas dėl to, kad 5 kartus neišlaikei vairavimo egzamino. Pati manai, kad tai gali būti susiję su nepasitikėjimu savimi, su kas kart didėjančia baime, kad vėl neišlaikysi, stresu ir nemaloniais egzaminuotojais, kurie specialiai sukerta. Greičiausiai visi šie dalykai prisidėjo prie to, kad kol kas neišlaikei vairavimo egzamino. Tad ką tu gali padaryti, kad kitas kartas būtų sėkmingas.
Visų pirma turi surasti Tau tinkamą būdą susidoroti su stresu, kylančiu dėl egzamino. Egzaminas tai tam tikras išbandymas ir vienų ar kitų sugebėjimų vertinimas. Kuo labiau pavyksta susidoroti su dėl to kylančiu stresu tuo lengviau pademonstruoti savo sugebėjimus. Kaip minėjai vairavimo pamokų daug turėjai, instruktoriai taip pat teigia, kad nesi beviltiška vairuotoją, vadinasi turi įgūdžių išlaikyti tik reikia  juos pademonstruoti egzamino metu. Būdų kaip susidoroti su kylančiu stresu yra daugybė pvz. mėgstamos muzikos klausymasis, piešimas, rašymas, meditacija, progresuojanti raumenų rekalsacija, vizualizacija ir t. t. Siūlau pabandyti ir surasti sau labiausiai tinkantį būdą. Kai pradedi jausti, kad neigiamos mintys "lenda" į galvą siūlau pabandyti garsiai pasakyti "STOP" ir tada pradėti niuniuoti tau patinkančią dainą. Dar vienas dalykas, kurį gali pabandyti ant lapelio užsirašyti "Aš iš laikysiu vairavimo egzaminą" ir ta lapeli nešiotis visur su savimi. Kai tik kils kokia dvejonė pasiimti lapelį ir perskaityti kas parašyta.

Tikiu, kad surasi Tau tinkamiausią būdą susidoroti su stresu ir išlaikysi vairavimo egzaminą.

Sėkmės Tau
Rasa
atsakytas 2020 Vas 24 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

563 klausimų
567 atsakymų
10 komentarų
173,916 vartotojų