"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija
nors atidaviau jam visa save pasakydavau ir parodydavau koks jis man svarbus. O jis tik zeria kaltinimus kaip as su juo zaidziau ir pan. Kas savaite atsiranda su kaltinimais. Tokiu jo elgesiu krenta saviverte mano. Ka man daryti? Nes jau ir nusileidau pamynus principus tai dar blogiau... kaip suprasti jo elgesi ir kaip man elgtis? :/
paklausė 2019 Lap 3 Santykiai poroje Gabriele

1 Atsakymas

Labas Gabriele. Ačiū, kad pasidalinote savo sunkumais. Skaitant Jūsų trumpą laišką, jaučiu esate nuliūdusi, nusivylusi ir pasimetusi. Jūs sakote "Nes jau ir nusileidau pamynus principus tai dar blogiau..." Panašu, kad jau išbandėte viską, kad tik įtiktumėte savo meilei, bet ir tas jau nepadeda.
         Visada labai sunku kalbėti, žinant tik dalelę situacijos, ir nežinant Jūsų draugo pozicijos. Neaišku kaip ilgai trunka įvairūs kaltinimai? Jūs rašote, kad "kas savaitę atsiranda su kaltinimais" tai kaip dažnai jūs susitinkate? Ar būna bendravimo ir be kaltinimų? Ar kaltinimai yra visi maždaug dėl tų pačių dalykų ar keičiasi? Nežinant atsakymų į šiuos klausimus yra labai sunku ką nors Jums patarti. Kad ir kaip ten būtų santykiai yra dviejų žmonių reikalas, todėl labai svarbu kalbėtis ir išsakyti savo mylimajam kaip Jūs jaučiatės, ko Jūs norite, ko nenorite. Pokalbio metu reikėtų išsakyti viską kas Jus slegia bei pasiklausti ko Jūsų mylimasis nori, kaip jis įsivaizduoja tolimesnius jūsų santykius.
Išsiaiškus ko Jūsų mylimasis nori, turėtumėt apsvarstyti ar Jūs norite to paties. Nes santykiai, kurie kaip teigiate, mažina Jūsų savivertę, greičiausiai nėra tokie apie kokius svajojate. O vieno žmogaus norais jokie geri tarpusavio santykiai nebūna grįsti. 

         Linkiu Jums stiprybės siekiant santykių kokių norite.
Rasa
atsakytas 2019 Lap 7 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

425 klausimų
426 atsakymų
9 komentarų
95,584 vartotojų