"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Su vyru esam 5 metus, iš jų 4 metai santuokoje. Turime 4 metų sūnų. Prieš kokį mėnesį sužinojau, kad jis nori palikti šeimą, neva nebemyli, o galvoja apie kitą. Per tuos metus būdavo visko, bet greitai rasdavome išeitį. Bet dabar net nežinau ką daryti. Atrodo kai kada norisi nuleisti rankas ir jį paleisti, bet kai kada pagalvojus, kad jo nebus šalia, man norisi verkti. Ašaros pačios rieda. Nesinori man jo prarasti. Norėčiau jį susigrąžinti kaip mylimą vyrą.

paklausė 2019 Grd 21 Santykiai poroje anonimas

1 Atsakymas

Sveiki. Ačiū už pasitikėjimą mumis ir pasidalinimą savo išgyvenimais.
Iš Jūsų laiško suprantu, kad esate pasimetusi ir nežinote ką toliau daryti. Tai labai naturalus jausmas po to kai sužinojote, kad vyras nori palikti šeimą. Visgi laiško gale teigiate, kad norite išsaugoti santuoką ir mylimą vyrą šalia.
 Kad tai pavyktų siūlyčiau prisiminti kaip anksčiau spręsdavote iškilusius sunkumus,nes laiške minėjote, kad anksčiau greit rasdavote išeitį iš susidariusios situacijos. Gal tokiu pat būdu pavyktų ir šį kart išpręsti sunkumus?
Nežinau nei kaip sužinojote apie vyro ketinimus, nei ar kalbėjotes su juo, nei ką "darėte" su ta žinia, todėl patarti daug yra sudėtinga. Jei atmesite anksčiau taikytus problemų sprendimo būdus kaip netinkamus, siūlyčiau pagalvoti apie pokalbį su vyru. Pokalbio metu reikėtų išsakyti viską kas Jus slegia ir ko Jūs norite bei išklausyti ko nori vyras ir ar jis dar įsivaizduoja Jus gyvenant kartu.  Jei tiek Jūs , tiek vyras norėsite išsaugoti santuoką kalbantis susitarsite kaip galėtumėte tai padaryti. Tuo atveju jei abu norite išsaugoti santuoką, bet nežinote kaip siūlyčiau pagalvoti apie apsilankymą pas psichologą, kur gyvo pokalbio metu jis padėtų susigautyti kylančiose emocijose bei išgyvenimuose ir rasti Jums tinkamiausią būdą kaip išsaugoti santuoką. Tačiau prieš pokalbį reikia nusiteikti, kad vyras gali ir nebenorėti išsaugoti santuokos. Tokiu atveju vien Jūsų noro gali neužtekti ir reiks susitaikyti su esama padėtimi ir gyventi toliau.

Stiprybės Jums
Rasa
atsakytas 2019 Grd 29 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

425 klausimų
426 atsakymų
9 komentarų
95,218 vartotojų