"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Man 13 metų .Kiekvieną vis nesusilaikau ir daug kartų atsikertu,atsikalbinėju ir blogai šneku su tėvais. Negaliu susivaldyti,paskui graužiuosi. Kaip tai ištaisyti?

paklausė 2019 Geg 2 Tėvai ir vaikai Elzė

1 Atsakymas

Labas Elze,

Visų pirma atsiprašau,kad ilgai reikėjo laukti atsakymo. Smagu,kad nori keisti elgesį, kuris Tau nepatinka. Tik deja labai trumpai papasakojai situacija. Nepapasakojai nei vienos konkrečios situacijos,kurioje atsikirtinėji ar blogai kalbi su tėvais. Taip pat nežinau kaip tu pati bandei spręsti šią situaciją. Todėl galiu tik labai bendrai pasiūlyti pagalvoti apie tokius galimus sprendimus:
* Pasikalbėti su tėvais ir papasakoti kaip jautiesi. Gal būt jie galės tau patarti ir pasakyti kaip išvengti atsikalbinejimų.
* Pasikalbėti su psichologu. Gal būt mokykloje ar kur gyveni yra specialistas su kuriuo galėtum pasikalbėti. Gyvo pokalbio metu aptartumėte konkrečias situacijas ir surastumėte išeitį kaip pasielgti jose taip kaip nori.
* Gal būt padėtų jei kartu su savimi turėtum kokį minkštą kamuoliuką ,kurį galėtum paspaudyti kiekvieną kart kai kils noras atsikalbinėti. Tuomet dėmesį nukreiptum į kamuoliuko paspaudimus,o ne į blogus žodžius tėvams.

Linkiu sėkmės keičiantis

Rasa
atsakytas 2019 Bir 7 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

403 klausimų
404 atsakymų
9 komentarų
81,390 vartotojų