"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Dažnai girdime istorijas, apie prievartą ir smurtą prieš moteris, bet niekad nematome savęs tų aukų vietose. Baikit, nemanau, man taip nebus. Šiemet teko susipažinti su vaikinu ir mes su juo susidraugavome, kaip draugai, bendraudavom, rūkydavom cigaretes, ir vieną sykį, nežinau, kas mane patraukė už liežuvio ir aš jam pasisakiau, kad esu ,,nekalta", o jis ramiai į tai sureagavo, ir kalbėjomės toliau, apie svajones, apie viltis. Gyvenimas ėjo toliau savo eiga, bet vieną kartą, vėlesnį vakarą, prieš leidžiantis saulei,ėjau į biblioteką ir tas vaikinas pašaukė mane vardu, sutrikau, bet nuėjau link jo, jis buvo šiektiek apsvaigęs, bet aš jo nebijojau, todėl dar šį bei tą kalbėjomės, kol galiausiai jis priejo prie veiksmų, ėmė mane bučiuoti, glostyti. Aš į jį žiūrėjau lyg apkerėtas paukštelis ir galiausiai jis ėmė ir ištraukė tą kozirį.,, Ar nori pirmo karto?" Jei pabėgsi, to nebus. Ir galiausiai aš pasidaviau jo kalboms ir bučiniai tam įtakos turėjo. Ir leidausi jo nuvedama į vienvietį vyrų viešosios bibliotekos tualetą. Kas vyko ten aš norėčiau nutylėti. Kas vyko po to, ir kas dar vyksta, akivaizdu tai nepakeliama, aš save graužiau, aš pykau ant savęs, kam aš taip pasitikėjau, bet tas vaikinas kitą dieną labai atsiprašinėjo manęs, guodė mane, kurį laiką slėpiau mėlynes ant savo kūno, aš labai bijojau apie tai papasakoti kažkam realiai, perpasakojau draugei tai ji man padėjo, bet nors jau praėjo menuo su trupučiu, aš vis dar neatsigaunu po to kas nutiko, bet laikas išgydys ir tikiuos. 

Kaip galėčiau sau padėti?

paklausė 2019 Bal 12 Bendravimas ir santykiai tukovoji

1 Atsakymas

Labas, džiaugiuosi, kad pasitikėjai mumis ir pasidalinai savo išgyvenimais. Bet kokia prievarta yra žalinga ir skausminga. Kaip greitai pavyksta atsigauti priklauso nuo daugybės detalių ir įvairių aplinkybių. Labai gerai, kad nelaikai visko savyje, o pasipasakojai draugei ir mums. Svarbiausia yra suprasti, kad tu nesi kalta dėl to kas tau nutiko ir tu neturėtum to gėdytis. Gal būt yra dar koks nors suaugęs žmogus, kuriuo gali pasitikėti ir papasakoti tai ką teko išgyventi?

Bet greičiausiai atsigauti padėtų konsultacijos su traumų psichologu ar psichiatru. Gyvo pokalbio metu specialistas padėtų susidėlioti savo mintis ir jausmus bei susidoroti su esama situacija. Jei vis dėlto į specialistą kreiptis nenori siūlau paskaityti išsamų kolegės atsakymą kaip išgyventi patyrus seksualinę prievartą.

Stiprybės Tau!

Rasa

atsakytas 2019 Bal 24 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

396 klausimų
398 atsakymų
9 komentarų
75,720 vartotojų