"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Sveiki,

Nebegaliu daugiau. Mirus mano teciui motina nuejo suns keliais. Viska pragere pradejo eiti per vyrus. Turiu dvi seses viena is ju neigali mano vyresne sesuo prisiteise neigaliosios globa. Motina liko be pajamu tik invalidumas 100 eu. Uz buta moka mano sesuo. Taciau motina kas diena mane terorizuoja kaltina mus del visko kad mes nuo jos nusisukom. Vadina nedekingom. Atseit ji turi badauti. Pareiske kad prakeikia mus. Nebeturiu jegu atrodo kad ji viska is manes issinkia.

Ar as tikrai tokia bloga dukra?

Milijonai kartu buvo padeta ir stengtasi. Bet dabar  jau pavargau noriu gyventi ramiai ir be streso taciau ji vis neleidzia tarsi lipdama ant sazines.

Kaip man elgtis?

paklausė 2019 Bal 25 Tėvai ir vaikai Elija

1 Atsakymas

Sveika Elija,
Iš tavo laiško suprantu,kad esi pasimetusi ir pavargusi nuo nuolatinių mamos priekaištų.
Nors laiške nepaminėjai nieko dėl ko mama galėtų tau priekaištauti ir tave vadinti, kaip pati sakei, tokia bloga dukra. Nes jei teisingai supratau tu pati esi nepilnametė,o pinigus už neįgalios sesers globą prisiteisė kita sesuo,kuri ir rūpinasi jūsų buitimi bei finansine gerove. Be to rašei,kad mėginote mamai padėti, tačiau nepavyko. Deja,bet jei pats žmogus nenorės keistis jam padėti beveik neįmanoma. Todėl reikėtų susitelkti į tai kaip tau atsilaikyti prieš mamos užgauliojimus ir gyventi ramiai taip kaip nori.
Laiške pateiki labai mažai konkrečios informacijos,kad galėčiau duoti konkrečių patarimų kaip reiktų pasielgti. Galiu pasiūlyti pabandyti paskaityti knygą " Toksiški tėvai". Gal būt iš knygoje aprašytų istorijų atrasi sau artimą ir rasi naudingų patarimų kaip reiktų elgtis įvairiose situacijose.
Be to reikėtų pagalvoti apie galimybę gyvai pabendrauti su psichologu. Gal pas jus mokykloje ar poliklinikoje yra specialistas su kuriuo gyvo pokalbio metu pavyktų rasti išeitį kaip nereaguoti į neadekvačius mamos priekaištus bei susidoroti su kylančiu stresu.

Linkiu stiprybės
Rasa
atsakytas 2019 Bal 28 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

413 klausimų
415 atsakymų
9 komentarų
87,148 vartotojų