"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Išsiskyriau su mergina. Žinau, kad toks reiškinys būdingas daugeliui (ypač šiais laikais), bet negaliu jos pamiršt. Aš žinau, kad su ja būti negaliu, nes ta draugystė man fiziškai ir morališkai kenkia. Vis bandau mintyse save raminti, kad taip bus geriau, bet jokios mintys nepadeda. Mano gyvenimas - gana aktyvus. Ne už ilgo tapsiu profesionaliu sportininku, tačiau turiu problemų su akim, kas man labai ,,kiša koją'' dėl mano būsimos profesijos ir tai kelia dar vieną papildomą stresą.

Visiškai nepasitikiu savim, nežinau, kaip užkalbinti merginą, nes turėjau tik vieną, o man jau greitai sukaks 18 metų. Bandžiau tai daryti daug kartų, bet jokių gerų rezultatų tai nedavė, atvirkščiai - vien nusivylimas ir juokas iš savęs. Taigi yra daug problemų dėl savivertės, motyvacijos, baimės, bet nieko dėl to negaliu padaryti, todėl labai reikia jūsų patarimų, kaip reiktų elgtis bei ką daryti. P.s. Paskutiniu metu labai noriu surasti antrą pusę, turėtį tokią merginą šalia, kuri visada palaikytų, mylėtų, neišduotų ir suprastų, bet neturiu jokių minčių, kaip ją rasti, nes, kaip jau minėjau, keletą kartų bandžiau, bet tai tik sukėlė dar didesnį nepasitikėjimą savim.

paklausė 2019 Vas 27 Santykiai poroje Kristupas

1 Atsakymas

Laba diena,

                             Nežinau kaip dažnai ir kiek daug žmonių skiriasi, bet žinau jog išsiskyrimas žmogui gali sukelti liūdesį, sumaištį, nusivylimą,  naujų santykių baimės jausmą. 

                             Jūsų laiške jaučiu dviprasmiškumą. Iš vienos pusės norite pamiršti savo buvusią merginą ir sakote, jog ta draugystė Jums kenkia fiziškai ir morališkai, tačiau iš kitos pusės negalite jos pamiršti, o tai reiškia, jog negalite judėti pirmyn. Pirmoji meilė ir užsimezgę santykiai gali palikti prisiminimus visam gyvenimui. Pagalvokite, kokius prisiminimus ir pamokas norite pasilikti, o ką vis dėlto reikėtų paleisti? Galbūt konors pasimokėte  iš savo santykių ir tai Jums galėtų padėti pradedant kitus santykius?

                             Vienas svarbiausių dalykų po to, kai santykiai nutrūksta yra neskubėti ieškoti kitų. Jūs turite labai gražų norą- rasti merginą, kuri mylėtų, palaikytų, suprastų ir neišduotų. Kaip bebūtų, šioje situacijoje Jūs pats turite būti pasirengęs mylėti, nes kitaip kiekviena nesėkmė atrodys kaip dar vienas nusivylimas. Viso to pasekoje krenta savivertė, dingsta motyvacija ir Jūs nepasitikite savimi. Kaip bebūtų keista, susitvarkius su savo mintimis, išgyvenus visus jausmus , tinkami žmonės ateina patys.

                             Rašote, jog esate aktyvus ir greitai tapsite profesionaliu sportininku. Labai gerai, jog turite veiklą, kuri Jums patinka. Pagalvokite gal yra dar kokių veiklų, kurios Jums patiktų ir padėtų išlieti besikaupiančius jausmus? Neretai naujos veiklos paskatina ir naujas pažintis.  Suprantu, jog šiame gyvenimo etape nepadeda ir tai, jog dėl sveikatos problemų jaučiate papildomą stresą. Būtinai pasikonsultuokite apie tai su gydytoju. Svarbu išssiaiškinti ar yra pagrindas dėl to jaudintis, o gal viskas yra sutvarkoma.

                             Tikiu, jog sukursite gražius santykius, po to kai galutinai paleisite senuosius. Kai tai padarysite nebijokite bandyti užkalbinti kitų merginų, net nepasisekus kelis kartus iš eilės, negali žinoti ar sekantis bandymas neatneš pačio gražiausio žmogaus į Jūsų gyvenimą.  

Palaikau Jus, Sėkmės.

atsakytas 2019 Kov 1 Laura
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

507 klausimų
510 atsakymų
9 komentarų
146,314 vartotojų