"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija
paklausė 2018 Grd 20 Santykiai poroje grazuolis su kauke

1 Atsakymas

Sveiki,

na, iš tiesų priežasčių gali būti daug.. Ir be abejo, atsakymą geriausiai žinos tik pati draugė. 

Nebūtinai tai yra kažkas blogo. Galbūt ji nesijaučia saugi, gal abejoja dėl santykių, ar kelia sau labai aukštus reikalavimus, - "Pasakysiu kitiems tik po vestuvių" ar pan.. Gali būti ir kitaip, - ji labai introvertiška asmenybė, kuri nėra linkusi daug su kitais dalintis.  Gal neturi draugių, kurios ją gerai suprastų.. Šeima gali būti problematiška, tokiu atveju dalintis gali būti labai sunku, nes negali pasitikėti net artimais žmonėmis. Na gali būti, jog ji nežiūri į santykius rimtai, bet juk santykių pradžioje tai natūralu, ar ne?

Norėčiau paskatinti Tave daugiau su ja kalbėtis, pačiam būtent iš jos sužinoti, kas kaip ir kodėl. Manau, kad ji turėtų apsidžiaugti, jog Tau svarbu, ir Tu nori vystyti šią temą. Jei ji nekalbės, gali paklausti, "Ar mes galėtume apie tai pašnekėti, kai Tu būsi pasiruošusi?" Be abejo, santykius geriau suvokti gali užtrukti ir daugiau laiko, tad nebūtinai reikia ją labai skubinti. 

Jūs draugaujate - tai jau puiki pradžia. Galima tiesiog rūpintis, kad žmogus jaustųsi saugiai, mylimas, paklausti, ar ko netrūksta, apie ką norėtų pasikalbėti, ar kokiom laisvalaikio veiklomis užsiimti. Laukia šventės, kaip jas pažymėsite?.

Poros santykiai yra labai plati ir sudėtinga tema.. Jei klausimas Tau išliktų, bet kada gali ieškoti gyvos psichologo konsultacijos, gali skaityti psichologų - psichoterapeutų knygas ir t.t. Džiaugiuosi, kad Tau rūpi, Tu uždavei klausimą, stengiesi suprasti draugę ir ieškai atsakymų. Kas gali būti geriau? Gražių, jaukių ir prasmingų jums Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų!!!

Inga

atsakytas 2018 Grd 24 Inga P.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

476 klausimų
479 atsakymų
9 komentarų
130,146 vartotojų