"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Sveiki . Paskutiniu metu jauciuosi labai sugniuzdyta .  Nebejauciu laimes ar dideles meiles aplinkiniams ar pati sau. Esu labai pavargus . Auginu vaika 10-ies menesiu . Is vyro sulaukiu labai mazai pagalbos ir vaiko auginime ir buityje. Atrodo lyg auginciau vaika viena . Is vyro nesulaukiu jokio demesio , jokios silumos . Esu sirgusi pries tai depresija . Dabar jauciu lyg ji butu sugrizus . Pradejau save labai menkinti, nebemyleti, jausti vienisa ir vis dazniau liudna, kankina stipri nemiga . Stengiuosi nepasiduoti del mazojo , bet daznai atrodo , kad viskas tuoj truks . Vyrui pirmoje vietoje draugai , o kur draugai ten alkocholis . Neperseniausiai negrizo para laiko namo , neparases nei vienos sms , nei paskambines . Nesugebejo net atsiprasyt , apsimeta lyg nieko nebutu ivyke . Nezinau ka daryti su savo verdanciom emocijom viduje .

paklausė 2018 Lap 2 Depresija Jgh

1 Atsakymas

Sveiki,

Jūsų laiškas tikrai pilnas liūdesio ir beviltiškumo. Tačiau geriausia yra tai, kad Jūs jaučiate ir matote, kad Jūsų gyvenime vyksta kažkas ne taip Ir tai, kad Jūs kreipiatės į mus, rodo, kad ieškote racionalaus sprendimo. Už tai Jus sveikinu.

Žinoma, tėvystė atneša džiaugsmo, tačiau taip pat atneš daug rūpesčio, iššūkių bei ieškojimo. Tėvai susiduria su įvairiais nemaloniais jausmais, bet, nepaisant to, vis tiek reikia pasirūpinti vaiku. Todėl labai svarbu turėti žmones šalia, kurie padeda, palaiko, paskatina bei leidžia pailsėti. Taip suprantu, kad Jūsų vyras šiuo metu Jums nedaug padeda. Pirmas žingsnis - pasikalbėti su juo, išsakyti visus Jus slegiančius jausmus, rūpesčius ir paprašyti pagalbos. Jeigu jis nesutiks arba reaguos priešiškai, tuomet gal verta būtų kreiptis į poros terapija? Kita vertus, sakote, kad anksčiau turėjote depresiją. Kaip tada su ja susitvarkėte? Kas Jums padėjo išlikti, pasveikti, atsigauti? Jeigu jaučiate panašius simptomus, rekomenduočiau nieko nelaukus kreiptis pas psichoterapeutą. Kaip rodo tyrimai, depresiją geriausia gydo Kognityvinė elgesio terapija, jeigu reikia dar r medikamentinis gydymas. Taigi, siūlau pasikalbėti su vyru ir pasirūpinti savimi. Nes, jeigu Jūs pati nebūsite sveika, tai kas tuomet rūpinsis Jūsų vaikeliu? Sutelkite visas jėgas ir nepraraskite vilties!

Sėkmės!
atsakytas 2018 Lap 3 Asta
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

359 klausimų
360 atsakymų
9 komentarų
74,531 vartotojų