"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Susiję klausimai

Sveiki,
Tema noriu plėtoti apie darželį, tėvus kurie veda į darželį vaikus ir vaikų ligas .
Nepaslaptis,kad darželį lankantys vaikai dažnai labai serga, kodėl ? Nes JŪS tėvai vedate vaikus sloguojančius, kosijančius ,kiti net su anginomis,vėjaraupiais ar dar kokiomis ligomis,drįstate palikinėti net vaistus auklėtojoms,kad suduotų Jūsų vaikui. Dabar klausimas,kodėl esate tokie neatsakingi tėvai? Kodėl neprižiūrite patys savo sergančių vaikų,o juos paliekate su svetimais žmonėmis,kada vaikui sergančiam reikia meilės tėvų, rūpesčio ir geriausios priežiūros sergant.
Atsakysite ,kad Jūsų darbas labai Jums svarbus, negalite pasiimti biliutenio? Ligos pašalpa per maža?
Man asmeniškai kitą kartą net norėtųsi protestuoti prieš darželio darbuotojus, kurie per susirinkimus pasakoja apie tai ,kaip negalima vesti vaikų sergančių į darželį ,kad nepriims.. Bet čia tik žodžiai ir toli gražu priima visus sergančius vaikus. Kodėl negali griežtai įvesti tvarką darželiuose, kad jei bent menka sloga - nepriimamas vaikas į darželį?
Kokia Jūsų nuomonė apie tai?
Valstybei gerai .. kuo daugiau sirgs ,tuo dažniau vaistų pirks , lankysis dauguma mokomose įstaigose , mokės daktarams už vieną ar kitą ,mokės ir valstybei ...

paklausė 2018 Rgs 24 Kita anonimas

1 Atsakymas

Sveiki,

ačiū už klausimą. Trumpai tariant, turi būti užtikrinami teisės aktuose nustatyti bendrieji sveikatos saugos reikalavimai įstaigoms, vykdančioms ikimokyklinės ir ar priešmokyklines programas. Teisės aktai draudžia priimti sergančius ar (ir) turinčius užkrečiamųjų ligų požymių (karščiuoja, skundžiasi skausmu, viduriuoja, vemia, kosti, yra išskyrų iš nosies ir kt.) vaikus, taip pat turinčius utėlių ar glindų (Lietuvos higienos norma HN 75:2010). Po ligos vaikas gali būti priimtas į įstaigą tik tėvams (globėjams) pateikus gydytojo pažymą. Jei šios normos pažeidžiamos, būtų pravartu kreiptis į darželio administraciją ar priežiūros institucijas.
atsakytas 2018 Rgs 24 qadmin
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

425 klausimų
426 atsakymų
9 komentarų
95,126 vartotojų