"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Kuo toliau tuo labiau man darbas neįdomus, erzinantis, nuobodus emociškai išsekina. Jau anksčiau buvo minčių išeiti. Šiuo metu perkėlė į dieninį ir naktinį grafiką. Bandžiau atsisakyti, bet galiausiai teko sutikti. Visai pradingo noras dirbti, kiekvieną kartą pykstu, kad pasidaviau ir sutikau, Tai dar labiau sustiprino norą išeiti ir nusiraminti. Norėčiau dirbti kitokį darbą, mėgstu mezgimą, knygas, noriu dirbti pati sau, kad tai ką darau mane džiugintų, o nekeltų neigiamas emocijas.Sakau sau, kad išeisiu ir tikrai rasiu kitokią veiklą. Užsiimu tinkline rinkodara su referentine kompanija. Tik per metus teturiu prisijungusi 2 nares. Gal būt mano ryžtas ir susikūrimas kitokio gyvenimo įkveptų ir bendradarbes, kurios skundžiasi bet nieko nekeičia, nebando. Bet jei nepavyktų apsijuokčiau prieš jas, ir likčiau dar be pajamų. Vis tik gyvenu su paaugle dukra ir esu vienintelė maitintoja.

paklausė 2021 Grd 20 Depresija raskila

1 Atsakymas

Sveiki,

Iš Jūsų laiško suprantu, kad esate pavargusi ir negirdima savo dabartiniame darbe bei, kad esate motyvuota pokyčiams, bandote atrasti strategiškai naudingiausią variantą norimų pokyčių link. Taip pat minite, kad apie išėjimą iš darbo galvojote ir anksčiau, kad dabartiniai darbo grafiko pokyčiai tik apsunkina buvimą darbe.

Atsižvelgiant į išsakytas mintis, pagalvokite, ar būtų galimybė dirbti mažesniu etatų? Taip mažiau laiko praleidžiant darbe, kuriame nenorite būti ir daugiau laiko skiriant gretimai, patinkančiai veiklai?

Ar yra galimybė bent kurį laiką dirbti nuotoliniu būtų? (pagal darbo kodeksą, vienišiems tėvams, auginantiems vaiką iki 14 metų, gali būti sudaromos sąlygos 1/5 darbo laiko dirbti nuotoliniu būdu). Tai galėtų būti minimalūs pokyčiai, iki randant kitą darbą.

Siekiant jausti saugumą, svarbu turėti bent vieną alternatyvų ateities planą, kuris padėtų patenkinti būtiniausius poreikius, šiuo atveju dviejų žmonių poreikius. Todėl vieną darbą keisti kitu būtų saugesnis variantas. Kaip vieną tokią besivystančią alternatyvą minėjote tinklinės rinkodaros kūrimą (savo individualią veiklą), bet, kaip minėjote, idėja vis dar vystoma ir yra procese. Šioje vietoje svarbu nepasiduoti kilusioms impulsyvioms emocijoms ir priimti sprendimą su apgalvota rizika. Nepasiduokite, kurkite ir statykite savo planus toliau.

Kalbant apie dabartinę darbovietę, pagalvokite ir sau įsivardinkite, kas būtent joje Jums nepatinka? kas turėtų bent truputį pasikeisti, kad ten dirbti būtų lengviau? ar galėtumėte ką nors bent truputį pakeisti pati? Taip pat labai svarbu, kad nemokytumėte savęs pastebėti tik neigiamus, erzinančius dalykus. Žmonės lengviau įsimena neigiamą informaciją, ir ši ilgiau išlieka atmintyje. Todėl pabandykite, bent dienos pabaigoje, įsivardinti tris dalykus, kurie buvo teigiami ar bent neutralūs dabartinėje darbovietėje.

Suprantu, kad neretai pykstate ir norite kitiems parodyti, kad galite daugiau, kad mokate daugiau. Tikiu, kad su laiku Jums tikrai pavyks tai padaryti.

Vaikai yra pastabūs ir neretai supranta ir nujaučia daugiau dalykų, nei tikisi suaugusieji. Gali būti, kad Jūsų dukra taip pat pastebi Jūsų emocinės būsenos pokyčius. Nebijokite paaiškinti kas vyksta.

Noriu informuoti, kad pagalbos taip pat galite sulaukti paskambinus pagalbos moterims linija - 8 800 66366

Sveikatos ir kantrybės linki,

Odeta
atsakytas 2021 Grd 22 Odeta
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

566 klausimų
567 atsakymų
10 komentarų
173,916 vartotojų