"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija
Tiesiog papasakota istorija man nėra priimtina, mano požiūris į tai labai labai blogas. Antra pusė sako, kad gailisi ir viską pakeistų, bet daug dalykų nepasako, nes nenori ta tema kalbetis, o as pergalvoju daug variantų ir negaliu but rami. Tik pabandau apie tai užsiminti kyla didžiausias ginčas.
paklausė 2021 Sau 27 Santykiai poroje Kamilė

1 Atsakymas

Sveiki Kamile,
Labai džiugu, kad ieškote pagalbos. Situacija, kurią aprašote savo laiške gana kebli. Suprantu, kad Jums yra įdomios smulkmenos įvykio, kurį papasakojo draugas.  Tačiau jam greičiausiai tas įvykis yra nemalonus, todėl natūralu, kad jis apie tai nenori kalbėti. Ypatingai, jeigu jam pasakėte, jog Jums tai yra labai nepriimtina. Klausimas ką Jums duotų smulkmenų išsiaiškinimas ? Ramybę ir galėjimą susitaikyti su tuo kas įvyko vaikino praeityje ar tiesiog patenkintumėte savo smalsumą?
Kai atsakysite sau į klausimą šį bus aišku ką reikia daryti toliau. Jei tai tik smalsumo patenkinimas, manau, reiktų pagalvoti ir gerbti draugo pasitikėjimą Jumis, kad jis išvis papasakojo apie tą įvykį ir jo nekamantinėti. Jei jis norės pats papasakos daugiau. Suprantu, kad sunku, bet reikia galvoti apie tai ko norite ateityje su savo draugu, o ne analizuoti praeities klaidas.
Jeigu smulkmenų išsiaiškinimas Jūs nuramintų ir galėtumėte daugiau apie tai niekada nekalbėti siūlau tai ir pasakyti draugui gal net prašyti, kad nekiltų barnis. Tuomet turėtumėte pasakyti, kodėl Jums svarbu visa tai žinoti ir gal būt net prižadėti, kad tai bus paskutinis kartas kai jūs apie tai kalbatės. Tačiau šiuo atveju savo žodžio turite laikytis.

O šiaip kaip ir minėjau anksčiau siūlau koncentruotis į ateitį ir bendrus pasiekimus, o ne analizuoti praeities klaidas.

Sėkmės
Rasa
atsakytas 2021 Sau 31 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

452 klausimų
455 atsakymų
9 komentarų
114,756 vartotojų