"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Kasdien verkiu dėl smulkmenų, lyja lietus, aš verkiu, išgirstu liūdną muziką, verkiu ir taip ko ne kasdien. Mokykloje per pertraukas likti vienai yra sunkiausia. Klasėje visi grupelėm, o aš viena. Ir man tai katastrofa. Bendrauti man yra sunku, klasėje esu labai tyli, net paklausti kažko klasės draugų yra sunku, o apie rankos pakėlimą paklausti mokytojo jeigu kažko nesuprantu išvis nekalbu. Kaip šiose situacijose elgtis ir kaip viską įveikti?

paklausė 2020 Spl 19 Depresija Melita

1 Atsakymas

Labas Melita
Iš tavo laiško suprantu, kad jautiesi vieniša ir liūdi, nes neturi draugų klasėje. Klausi kaip įveikti vienatvę ir padidėjusį jautrumą.

Perskaičius šį klausimą man kilo daugiau klausimų tokių kaip: kada tas jautrumas padidėjo? Kaip seniai jautiesi vieniša? Ar ką nors bandei daryti, kad situacija pasikeistų?

Nežinodama atsakymų ir daugiau informacijos galiu tik spėlioti kas kaip ir dėl ko gali būti. Tad pats geriausias tavo elgesys šioje situacijoje būtų apsilankymas pas psichologą. Greičiausiai toks yra tavo mokykloje. Nors ir teigi, kad paprašyti pagalbos tau yra sunku, bet tai, kad jau parašei mums rodo, kad esi pakankamai stipri ieškoti pagalbos ir toliau. Gyvo pokalbio metu jis padėtų susigautyti kylančiose emocijose bei išgyvenimuose ir susidoroti su kylančiomis baimėmis bei sunkumais.

Taip pat gali pabandyti pasinaudoti vaikų ir jaunimo linijų teikiamomis paslaugomis. Ten kalbant ir sužinant daugiau informacijos apie situaciją galima kažką konkrečiau patarti.

Linkiu stiprybės įveikiant sunkumus!
Rasa
atsakytas 2020 Spl 20 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

568 klausimų
571 atsakymų
10 komentarų
173,916 vartotojų