"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija
susijęs su atsakymu klausimui: Kaip išsigydyti nuo depresijos?
paklausė 2017 Spl 21 Depresija anonimas

1 Atsakymas

Sveiki,

Ačiū už laišką ir gerą komentarą. Kiek suprantu tai susiję su ankstesniu užklausimu apie tai, kaip išgydyti depresiją. Sakydama, kad su depresija reikia susigyventi ar ją prisijaukinti tikrai neturėjau galvoje, kad depresija tai nuosprendis, ir kad nieko nebegalima pakeisti. Ką aš norėjau pasakyti yra tai, jog nuo depresijos nepasveikstama per vieną dieną, kad tam reikia laiko, kad būna tiek gerų, tiek blogų dienų, bet dėl to negalima nuleisti rankų, bet priešingai, reikia pažinti savo ligą, pažinti jos simptomus ir kaip jie paveikia tave, ir taip bus lengviau imtis priemonių kovojant su šia klastinga liga. Todėl yra be galo svarbu, kad žmonės tuo domėtųsi.

Štai pavyzdžiui šiame straipsnyje gali pasiskaityti apie tai, kas yra depresija ir kokios jos priežastys: http://tunevienas.lt/index.php/pagrindinis/depresija/item/63-depresija-kas-tai-depresijos-priezastys

O štai čia labai konkretūs patarimai, kaip galima padėti sau sergant depresija: http://tunevienas.lt/index.php/pagrindinis/depresija/item/73-depresija-patarimai-padesiantys-isvengti-depresijos

Taigi dar kartą noriu pabrėžti, kad depresija nėra nepakeičiamas gyvenimo nuosprendis ir kad įmanoma ją įveikti, tik svarbu nepasiduoti.

Suprantu, kad gal būt ankstesniame atsakyme nepakankamai išplėtojau, ką turėjau galvoje, ir taip sukėliau abejonių, todėl labai ačiū, kad tai pastebėjai ir iškėlei gerą klausimą.

Nuoširdžiai,

Vilda

atsakytas 2017 Spl 21 Vilda
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

403 klausimų
404 atsakymų
9 komentarų
81,391 vartotojų