"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija
Jau apie 1 metus laiko aplanko nerimas ir panikos atakos, baimė, vienišumas. Visiškai nežinau, kaip elgtis, prašau patarkite!
paklausė 2020 Bir 29 Stresas Vaida

1 Atsakymas

Labas Vaida. Ačiū, kad pasitikėjote mumis ir pasidalinote savo sunkumais. Apgailestauju, kad atsakymo į užduotą klausimą reikėjo ilgai laukti. Norėčiau tikėti, kad šiuo metu jau žinote kaip reikia elgtis kai aplanko panikos atakos.
Bendrai kalbant tuomet kai kyla panikos ataka reikia stengtis nusiraminti. Kad ir kaip tai atrodytų sudėtinga reikia suprasti, kad nuo panikos atakos žmogus neišproteja ir ne numiršta. Nusiraminti  turėtų padėti susitelkimas į kvėpavimą. Galvokite apie tai kaip įkvepiate ir iškvepiate. Galvojimas apie kvėpavimą užims kitų minčių vietą galvoje.
Bet visų pirma, siūlyčiau Jums kuo greičiau pasikonsultuoti gyvai su specialistu (psichologu, psichoterapeutu). Jis padėtų parinkti tinkamiausią būdą kaip kovoti su Jums kylančiomis atakomis ir ką reikėtų daryti, kad jų išvengti arba sumažinti iki minimumo. Panikos atakas sukelia individualios priežastys, todėl tik gyvo pokalbio metu specialistas Jums galėtų maksimaliai padėti.
Pirma žingsnį ieškodama sau pagalbos jau žengėte(parašėte mums), todėl tikiu, kad žengsite ir sekantį - ieškosite specialisto pagalbos.

Stiprybės Jums
Rasa
atsakytas 2020 Rgp 14 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

489 klausimų
489 atsakymų
9 komentarų
137,110 vartotojų