"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija
Patyriau vyro isdavyste. Nemiegu, nevalgau, nezinau kaip su situo susitvarkyti, ar yra "teisingiausias" būdas su tuo tvarkytis?
paklausė 2020 Bal 14 Santykiai poroje Viktorija

1 Atsakymas

Sveiki Viktorija, ačiū, kad pasitikėjote mumis ir pasidalinote savo išgyvenimais. Šiuo metu išgyvenate sudėtingą etapą. Jei teisingai supratau iš trumpo Jūsų laiško tai vyras Jus išdavė ir dėl to išsiskyrėte. Dėl to  Jums yra labai sunku ir ieškote "teisingiausio" būdo kaip su tuo tvarkytis.

Visų pirma noriu pasidžiaugti, kad ieškote pagalbos ir norite jaustis geriau bei suprantate, kad dabartinė būsena ir Jūsų nemiga bei ne valgymas nėra tai kaip turėtų būti.

Labai norėčiau pateikti patį teisingiausią būdą kaip lengvai ir greitai susidoroti su skausmu, pykčiu ir kitomis neigiamomis emocijomis, kurios atsirado po vyro išdavystės. Tačiau tokio būdo nėra. Kiekvienas mes savaip išgyvename sunkumus, skausmą ir netektis. Normalu jei dėl skyrybų ir išdavystės jaučiatės prastai. Nes persiformuoja jūsų šeimyniniai ryšiai, keičiasi rutina. Tačiau jei prasta savijauta užsitęsia ilgiau nei 2 savaites rekomenduojama kreiptis pas psichologą.

Kad savijauta pagerėtų galite pabandyti pasikalbėti su kuo nors artimu apie tai kaip jaučiatės? Gal mama, sese, draugė, giminaitė ar dar kas nors galėtų Jus išklausyti? Jei nieko artimo kuo galėtumėte pasitikėti neturite galite paskambinti į moterų liniją kur savanorės moterys Jus išklausys (tel. 880066366) Gal būt padėtų jei parašytumėte laišką vyrui ar pati sau ir išsakytumėte viską kas jus slegia? Parašius laišką ji reiktų tiesiog sunaikinti su visomis mintimis parašytomis jame. Arba tiesiog pagalvokite kokį mažą žingsnelį galėtumėte žengti, kad geriau jaustumėtės? Ir ženkite jį... Ir taip toliau keliaukite link geros savijautos ir norimo gyvenimo.

Stiprybės Jums
Rasa
atsakytas 2020 Bal 19 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

556 klausimų
558 atsakymų
10 komentarų
173,916 vartotojų