"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Gyvenu su vedusiu vyru, kuris nebegyvena su savo žmona jau metai laiko, tačiau jie turi vaiką ir jis kasdien bendrauja su savo žmona dėl vaiko, (rašo kada kėlėsi kada miegoti nuėjo ir t.t.) visada man sako, kad tas bendravimas vyksta tik dėl vaiko, bet jie susirašinėja nuolat kasdien. Po darbo visada važiuoja pas vaiką ir žmoną, jų aplankyti, savaitgaliais taip pat tupiu viena, nes jis važiuoja pas vaiką. Kai negali nuvažiuoti visada joms skambina ir išeina į lauką su jomis kalbėti, argumentuodamas man, kad nenori tarp mūsų konflikto, nes aš labai pykstu kai jis taip bendrauja su žmona artimai.

Vakar naktį pasiėmiau jo telefoną ir paskaičiau jų susirasinejimus, pasirodo jie bendrauja apie jo darbą, apie jo sveikatą, žmona jį vadina meiliais žodeliais, jis domisi ar ji pavalgė, kaip ji jaučiasi. O didžiausias šokas man buvo, kai pamačiau kad ji žino apie mane, bet jis jai meluoja kad mes negyvename kartu, sako jog gyvena vienas ir kad jam labai sunku.

Nežinau ką daryt, po žinučių perskaitymo aš nebegaliu į jį žiūrėti taip kaip anksčiau, nes jis meluoja ir man ir jai pasirodo. Bijau jam pasakyti ką sužinojau, nežinau kaip elgtis, labai beviltiškai jaučiuosi.

Prašau, patarkite, ką daryt tokioje situacijoje , ir ar tai galbūt yra normalu ?

paklausė 2020 Bal 2 Santykiai poroje Kamilė

1 Atsakymas

Sveiki Kamile.Ačiū už pasitikėjimą mumis ir pasidalinimą savo išgyvenimais. Kaip suprantu esate pasimetusi, nes perskaičius vyro žinutes sužinojote daugiau nei pati tikėjotės. Ir dabar nežinote ką toliau daryti su ta informacija, kurią gavote.
Visų pirma siūlyčiau pačiai atsakyti į keletą klausimų: kodėl nusprendėte  skaityti vyro žinutes? Ką tikėjotės jose surasti? Ar Jums priimtini tokie santykiai kokie buvo iki žinučių skaitymo? Ar Jums pačiai atrodo normalu melas tarp mylimųjų? Kodėl bijote pasakyti vyrui apie tai ką sužinojote? ką norėtumėte jam pasakyti? Ar įsivaizduojate tolimesnius santykius su šiuo vyru?
Tikiu, kad kai pati sau nuoširdžiai atsakysite į šiuo klausimus taps aišku ką reikia daryti. Patarti yra labai sunku,nes niekas geriau už Jus gyvenime nežino kas Jums yra geriausia. Ir kai pati tai sau įsivardinsite turėsite pakalbėti apie tai su vyru.

Stiprybės Jums
Rasa
atsakytas 2020 Bal 3 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

432 klausimų
434 atsakymų
9 komentarų
99,601 vartotojų