"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Mums jau po 70 m. Nesenai vyras islaike teises. Buvo atimtos 2 metam uz vairavima neblaiviam,vos tik islaike teises, labai pergyveno. Viskas kartojasi is naujo ...seda uz vairo girtas,netgi vairuodamas geria ..Nemoku elgtis su juo, bandziau daug dalyku.Paslepti raktus  nuo automobilio, kalbetis graziuoju, kokios pasekmes laukia. Bei jis labai agresyvus,pyktas, gasdina, kad uzmus, jeigu neleisiu vairuoti, ar paprasysiu raktu nuo auto.
Kaip pasielgti? Kaip padeti zmogui tokioje situacijoje? Man kiekviena diena stresas, nerimas.

Gydytis nuo alkoholio nenori, psichologo pagalbos nenori.

paklausė 2020 Kov 25 Stresas Vanda

1 Atsakymas

Sveiki, Vanda. Ačiū už pasitikėjimą mumis ir pasidalinimą savo išgyvenimais. Iš Jūsų laiško suprantu, kad situacija yra sudėtinga. Gyvenate nuolatiniame strese ir nerime.
 Norėdama padėti savo vyrui nustoti netinkamai elgtis iš bandėte nemažai būdų (pokalbiai,  pagalbos siūlymas, automobilio raktelių slėpimas), tačiau jie buvo neveiksmingi. Tai greičiausiai susiję su tuo, kad vyras problemos savo elgesyje nemato ir nieko keisti nežada. Tokioje situacijoje, kad ir ką ar kaip kalbėtumėte bus neveiksminga.
Jei problema yra tik tai, kad vyras turi teises ir vairuoja išgėręs ar net vairuodamas geria, siūlau pagalvoti apie kreipimąsi į policiją. Tuo metu kai vyras išvažiuos girtas paskambinkite policijai ir praneškite, kad kelyje yra neblaivus vairuotojas. Tokiu būdu vyras vėl neteks vairuotojo pažymėjimo ir galėsite ramiau gyventi.
Kitu atveju Jūs galite keisti tik savo reakciją į tai kas vyksta. Tai yra galite tik ieškoti būdų kaip dorotis su kylančiu stresu ir nerimu,nes jei pats žmogus nenorės deja, bet mes negalime priversti jo pasikeisti.

Stiprybės Jums
Rasa
atsakytas 2020 Kov 25 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

566 klausimų
567 atsakymų
10 komentarų
173,916 vartotojų