"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Mokytojai ir pavaduotojos nesistengia net padėti. Naudojamas fizinis ir psihologinis smurtas iš mokiniu. Mokytojai ragina taip viska palikti esa mokinys pats turėtų susitvarkyti savo reikalus.Mokytojas naudoja akivaidžius diskriminavimo dalykus t.y.ignoruoja. Kaip isspresti sia situacija ivertinant ignoravima is mokyklos valdzios?

paklausė 2020 Kov 13 Bendraamžiai/santykiai darbe Sąžiningas žmogus

1 Atsakymas

Sveiki. Džiaugiuosi, kad ieškote pagalbos ir kreipėtės į mus. Jei teisingai supratau, iš trumpo Jūsų laiško, mokinys, kuris patiria patyčias ieškojo pagalbos pas kitus mokyklos mokytojus, pavaduotojas, bet jos negavo, o patyčios nesiliovė. Tokiu atveju dar galima kreiptis tiesiogiai į mokyklos direktorių. Gal būt jis galėtų pagalbėti. Geriausiu atveju kreipimąsi reikėtų išdėstyti raštu ir paprašyti, kad raštinės vedėja jį užregistruotų. Tokiu atveju direktorius privalės sureaguoti į prašymą dėl netinkamo mokytojo elgesio. Jei iš direktoriaus gautas atsakymas nepatenkina mokinio jis gali kreiptis į savivaldybės švietimo skyrių ar centrą (priklausomai nuo to kokiame mieste yra mokykla) . Ir ten pranešti apie netinkamą mokytojo elgesį.
Kaip dar būtų galima apginti mokinio teises ir sustabdyti paryčias turėtų papasakoti vaiko teisių specialistai. Tad galima kreiptis ir į juos. Svarbiausia nesustoti ir ieškoti pagalbos, nes patyčios tęsiasi iki tol kol skriaudžiami asmenys tyli.

Stiprybės
Rasa
atsakytas 2020 Kov 14 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

452 klausimų
455 atsakymų
9 komentarų
114,756 vartotojų