"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

1 Atsakymas

Sveiki. Džiaugiuosi, kad rašote ir ieškote pagalbos, nes norite keisti nepatinkančią situaciją. Matosi, kad Jums rūpi Jūsų sūnus. Gaila neparašėte kiek sūnui metų, be to nežinau kokie jūsų tarpusavio santykiai ir ką esate išbandę, kad atitraukti sūnų nuo kompiuterinių žaidimų bei kiek daug laiko sūnus praleidžia prie kompiuterio.
Kompiuteriniai žaidimai labai įtraukia jaunus žmones ir jie dažnai pamiršta apie laiką, kurį skiria  žaidimams. Be to dažnu atveju paaugliai žaidžia kartu su savo draugais. Tokiu atveju laikas jiems skrieja nepastebimai.
Norint sumažinti sūnaus prie kompiuterio praleidžiamą laiką reiktų sugalvoti ką vietoj to jis galėtų veikti. Galite pabandyti su juo pasikalbėti, pasiklausti gal kažkokia kitokia veikla jį domintų, gal Jūs galite jam kažką pasiūlyti veikti kartu. Dar galėtumėte pagalvoti gal pavyktų su kokiu sūnaus draugu pakalbėti apie tai. Gal jis dažniau pasikviestų Jūsų sūnų į lauką ar užeitų pas jus ką nors su juo paveikti.
Jeigu, Jūsų manymu, padėtis yra daug rimtesnė ir sūnus jau gal net turi priklausomybę nuo kompiuterinių žaidimų, o pokalbių ir pasiūlymų neužteks siūlyčiau pagalvoti apie apsilankymą pas psichologą. Gyvo pokalbio metu jis padėtų susigautyti esančioje situacijoje ir surasti Jums tinkamą sprendimo būdą.

Stiprybės ir atkaklumo keičiant tai ką norite
Rasa
atsakytas 2020 Sau 20 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

497 klausimų
500 atsakymų
9 komentarų
142,438 vartotojų