"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Sveiki,

Kuriu naujus santykius su išsiskyrusiu amerikiečiu vyru, kuris kas antrà savaitę dalinasi sūnaus priežiūra su buvusia sutuoktine. Mes pažįstami daug metù, bet mūsù santykiai tapo romantiškais tik šiù metù pradžioj.  Labiausiai neraminantis dalykas šioje situacijoje yra tai, kad jis vis dar miega kartu su savo 8 metù sūnumi iš buvusios santuokos. Jis tai traktuoja kaip galimybę vaikui jaustis saugesniam, nes sūnus nenori miegoti vienas. Kai sūnus būna pas motinà, jis miega atskirai savo lovoje.Tačiau toks miegojimas atskirai kas antrà savaitę su sūnumi, kuris yra pakankamai suaugęs, kad galėtù miegoti atskirai, man neatrodo psichologiškai sveikas ir normalus, o mane tai verčia jaustis nekaip ir keistai. Kaip išlaikyti balansą ir kaip elgtis šioje situacijoje?

Iš anksto dėkoju už atsakymą!

paklausė 2020 Vas 13 Santykiai poroje As

1 Atsakymas

Sveiki. Ačiū už pasitikėjimą mumis ir pasidalinimą savo išgyvenimais. Iš laiško suprantu, kad esate pasimetusi ir nežinote ką toliau daryti. Tik gaila ne paminėjote ar jau bandėte ką nors daryti ar ne?
Laiško pradžioje klausiate ar normalu, kad 8 metų sūnus miega su tėčiu. Šiuo metu mokslininkai nėra nustatę iki kokio amžiaus yra normalu miegoti su vaiku. Viskas priklauso nuo aplinkybių ir tėvų bei vaikų motyvų kodėl jie nori tai daryti. Jei teisingai supratau tai Jus šis miegojimas kartu trikdo, nes dėl to kenčia Jūsų su draugu santykiai, o ne todėl, kad pastebite kažkokius žalingus veiksnius vaikui.
Todėl manau, visų pirma, reiktų pagalvoti kaip pagerinti Jūsų situaciją.
Jei teisingai suprantu, santykius su mylimuoju Jūs įsivaizduojate kitaip ir kas antra savaitė miegojimo atskirai Jums netinka ir nepatinka. Tam, kad galėtumėte ką nors pakeisti turite visų pirma pasikalbėti su draugu. Pokalbio metu reikėtų vengti didelių emocijų, akcentavimo, kad miegojimas su 8 metų vaiku yra nenormalu ir pan
. O koncentruotis į tai, kaip Jūsų draugas įsivaizduoja Jūsų santykius, papasakokite jam kaip Jūs jaučiatės būdama atskirai, ko Jūs norėtumėte, paklauskite ko Jūsų draugas nori ir t. t. Svarbiausia pokalbyje išvengti kaltinimų, ultimatumų. Nuoširdžiai pasikalbėjus, manau rasite išeitį, kad abiems būtų gerai kartu. O jei draugas nenorės ieškoti išeities reiktų pagalvoti ir pačiai nuspręsti tinka Jums tai ką siūlo draugas ar ne.

Sėkmės kuriant savo laimę
Rasa
atsakytas 2020 Vas 18 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

566 klausimų
567 atsakymų
10 komentarų
173,916 vartotojų