"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Sveiki, kaip patartumėte elgtis nebegaliu pakelti vyro pavydo priepuolių.Jie šlykščiai žeminantis ir nesuprantami.Nuolatiniai barniai šeimoje, dėl jo išgalvojimų,kiekvieną dieną vis kitokių.Atrodo apsikabini lyg ir viskas praeina, jausmai tikri ir besąlygiški, bet gėris trunka labai trumpai ir vėl tas pats.Pavargau įrodinėti, pavargau aiškintis dėl to ko nėra. Esame suaugę žmonės,bet taip jau sunku pakelti ,bandau visaip ir pokalbiu ,ir įrodinėjimais,savęs žeminimu, bet jaučiu kad niekas nesikeis į gera. Bijau dėl šeimos gerovės, bijau dėl savęs kad be jo neišlaikysiu įtampos, labai svarbios mūsų gyvenime. Ačiū už nuoširdumą

paklausė 2019 Grd 17 Santykiai poroje Julija

1 Atsakymas

Sveiki Julija,
džiaugiuosi, kad pasitikėjote mumis ir pasidalinote savo išgyvenimais.
Iš Jūsų laiško suprantu, kad esate pasimetusi bei pavargusi nuo kasdienių vyro pavydo epizodų ir nežinote ką toliau daryti, nes tai ką mėginate (pokalbiai, įrodinėjimai, savęs žeminimas) nepadeda.  Savo laiško antraštėje klausiate kaip kovoti su nenormaliu vyro pavydu ir jį ištvert. Bet jei teisingai supratau, iš to ką rašote savo laiške, svarstote apie galimybę skirtis, tačiau bijote, kad be vyro nepakelsite įtampos, kad nukentės Jūsų šeimos gerovė. Be to teigiate, kad jausmai besąlygiški ir tikri.
Tad siekiant išspręsti susidariusią situaciją, siūlyčiau pagalvoti apie apsilankymą pas psichologą kartu su vyru. Poros terapija galėtų būti efektuvus būdas ieškant išeičių, kurios nežemintų Jūsų ir kartu slopintų vyro pavydo epizodus. Jeigu vyras nesutinka lankytis pas specialistą, siūlyčiau pas jį apsilankyti pačiai. Gyvo pokalbio metu jis padėtų susigautyti patiriamuose išgyvenimuose bei surasti Jums tinkamą sprendimą kaip elgtis susidariusioje situacijoje, kad būtumėte laiminga.

Stiprybės
Rasa
atsakytas 2019 Grd 20 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

443 klausimų
444 atsakymų
9 komentarų
108,065 vartotojų