"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Sveiki, tapau klasės seniūnė. Noriu kažko daugiau pasiekti,bet pradžia yra, tapau ja... bet bijau. Dabar kai esu jau klasės seniūnė, reikės eiti į visokius pasitarimus ir t.t, o aš bijau žmonių, bijau bendravimo. Visada yra viena mergaitė aukštesnė už visas ir visi šokinėjam pagal ją, aš noriu kad taip nebūtų, noriu būt tokia kaip ji, bet biški protingesnė priimant sprendimus, ir nebūt savimyla kaip ji

paklausė 2019 Spl 3 Motyvacija anonimas

1 Atsakymas

Labas. Smagu girdėti, kad nori kažko pasiekti. Tik  skainat tavo laišką jaučiu pasimetimą ir nelabai suprantu koks yra tavo tikslas, kas tau yra tas "kažko daugiau". Nori būt mergaite, kurios visi klausytų? Nori būti klasės lydere? Ar kažko kito nori? O nežinant koks yra tavo tikslas labai sunku padėti atrasti būdų kaip save motyvuoti.
Todėl visų pirma siūlyčiau pagalvoti ir pačiai sau aiškiai ir konkrečiai įsivardinti kas yra tas "kažko daugiau". Žinant koks yra konkretus tikslas tampa paprasčiau jo siekti. Išsiaiškinus tikslą būtų naudinga susirašyti kokiais mažais žingsneliais galėtum tą tikslą pasiekti. Bei sugalvok kaip galėtum save apdovanoti kai jau vieną ar kitą žingsnelį įveiksi. Pavyzdžiui jei nori būti klasės lydere tai tapimas seniune yra vienas pirmųjų žingsnelių, kuriuos jau žengei, kad ja taptum. Pagalvok ką dar galėtum padaryti.... gal būt suorganizuoti kokia klasės valandėlę visiems ar kokį renginį. Ir t.t. Jei vienai sudėtinga siūlyčiau pagalvoti apie apsilankymą pas mokyklos psichologą. Gyvo pokalbio metu jis tau padėtų suplanuoti kaip būtų galima pasiekti tavo išsikeltą tikslą bei kaip įveikti baimės kylančias siekiant to tikslo. Nes savo laiške įvardijai, kad bijai žmonių ir bijai bendravimo,nors būnant seniūne reikės bendrauti ne tik su klasiokais, bet ir kitų klasių seniūnais įvairiuose susirinkimuose. Tam, kad į susirinkimus eiti būtų drąsiau pasiklausk auklėtojos gal gali eiti su kokia nors savo drauge ar gal pažįsti kokios nors kitos klasės seniūnę ar seniūną dviese eiti būtų drąsiau.

Sėkmės tau siekiant savo tikslų
Rasa
atsakytas 2019 Spl 16 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

572 klausimų
574 atsakymų
10 komentarų
173,916 vartotojų