"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Sveiki, mano tėvai labai yra griežti, mama ypač. Pavyzdžiui paprašius ar galiu pabūti kieme bent iki 23h, visad atkerta jog ne. Aš žinau tai yra tėvai, visada labai pergyvena dėl manęs, ar tai jog jie neturi pasitikėjimo manimi ar kas?

paklausė 2020 Sau 9 Tėvai ir vaikai anonimas

1 Atsakymas

Labas,

Vaikystė ir paauglystė yra vienas tų periodų, kai laikas su draugais yra labai svarbus. Tad suprantu tavo norą su jais praleisti laiko kuo daugiau.

Rašai, jog tavo tėvai yra griežti, ypač mama ir tau kyla klausimas ar jų griežtumas rodo tai, kad jie tavimi nepasitiki. Iš tiesų aš negaliu tau atsakyti į šį klausimą, kadangi nežinau, ką tavo tėvai galvoja, kokie yra jūsų santykiai. Tai, kad rašai, kad mama labai pergyvena dėl tavęs, man rodo, jog tu rūpi savo mamai. Gal draudimai tau yra jų bandymas tave apsaugoti ? Gal tu gyveni nesaugiame rajone ir sutemus yra pavojinga būti lauke? Visus atsakymus šiuo atveju tau gali suteikti tik tavo tėvai.

Iš to, kad tau kyla klausimas apie tai ar tavo tėvai nepasitiki tavimi, galiu manyti, jog tau yra svarbu, jog jie tavimi pasitikėtų. Gal yra būdų kaip jiems gali parodyti, kad jie gali tai daryti? Gal gali jų paklausti, ką galėtum padaryti, jog jie pasitikėtų labiau ?

Panašu, jog viskas veda prie pokalbio su tėvais, kurį tik tu gali pradėti. Pokalbis gali  ne tik, suteikti atsakymus į tau rūpimus klausimus, bet ir sutvirtinti jūsų santykius. Parodyti tavo augantį brandumą ir atsakingumą.

Pasiruošk pokalbiui- gali iš karto susigalvoti klausimus, į kuriuos norėtum sužinoti atsakymus. Pokalbio metu pasistenk išgirsti ir tėvus, jų nuomonę. Pasiruošk argumentų, kodėl jie gali tavimi pasitikėti.

Linkiu sėkmės,

Laura.

atsakytas 2020 Sau 9 Laura
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

476 klausimų
479 atsakymų
9 komentarų
130,146 vartotojų