"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Noriu nusižudyti. Pavargau nuo gyvenimo, pavargau nuo minčių srauto kuris mane vargina. Atrodo man belieka kreiptis čia ir parodyti savo balsą anonimiškai Mano vidus šaukia ,,Meldžiu aš nebegaliu viena visko pakelti. Man reikia pagalbos!''

Pavargau. Nesuprantu savęs, ko noriu. Vis klausiu savęs ,,Kodėl turėjau gimti?'' Kam manęs reikia? Kokia yra mano dalis šitam pasaulyje?'' ir dar daugiau klausimų, kurių neišvardinau. Turiu daug klausimų bet atsakymų niekaip nerandu.
Pavargau tylėti, tiesiogine prasme. Kiek pas mane visko susikaupė, bet nėra patikimo žmogaus kuriuo pasitikėčiau.

Pavargau nuo užslopinto pykčio, kurio nepajėgiu parodyti. Taip, noriu save sužaloti, taip noriu pajausti tarp pirštų varvantį kraują!:( Noriu pajausti pagaliau palengvėjimą.

Net nebežinau, kur dėtis, kai mane užpuola srautas blogų minčių ir, nežinai ką daryti, todėl bandai tai užgniaužti, nors žinai kad tai, nieko gero neduoda.

  1.  Ką man daryti su užslopintų pykščių, be psichologo konsultacijos?
  2.  Ką daryti, kai būna labai stiprus noras nusižudyti, kaip sumažinti norą nusižudyti? Kokiu būdu ištverti tą siaubingą buseną, kai atrodo jau išprotėsi jei nieko nedarysi?
  3.  Kaip ir kokių būdų nustoti save žalojus. Kokiais būdais atitraukti mintis apie žalojimą?


P.S. Jūs net neįsivaizduojate, kaip man yra sunku prašyti pagalbos ir dar nepažįstamo žmogaus, kai net artimieji, net nežino kas mano viduje dedasi. Nepasakiau, man yra 21 m.

Ačiū jums už jūsų darbą! Stiprybės ir ištvermės jums darbe, o labiausiai linkiu džiaugsmo dvasios, kurio man taip trūksta.

paklausė Geg 2 Depresija anonimas

Prašom prisijungti arba prisiregistruoti tam, kad galėtumėte atsakyti į šį klausimą.

×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

230 klausimų
231 atsakymų
8 komentarų
40,901 vartotojų