"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

 Bijau jį paleisti kažkur vieną nes persekioja jausmas, jog jis bus neištikimas. Nėra noro nieko daryti, trūksta valios viskam. Ka daryti?Tokioj situacijoj nesu buvusi. Viskas man kelia nerimą, abejones, pyktis ir liūdesys praktiškai vienintelės mano emocijos, kartais jas keičia suvaidinta laimė , šypsena ar juokas. Negalvoju apie nieką kitą kaip tik išlaikyt vyrą šalia, nors pastoviai jam pažeriu priekaištų ir nepasitenkinimo laviną. Žinau, jog pradedu griauti savo taip ilgai puoselėtus santykius. Verkiu praktiškai kas dieną, dėl dalykų, kurių nedarau, o nedarau nes neturiu tam nei jėgų nei valios. Atrodo, kad viskas slysta iš po kojų.

paklausė 2019 Grd 13 Depresija Dia

1 Atsakymas

Sveiki Dia. Ačiū, kad pasidalijote savo išgyvenimais. Skaitant Jūsų laišką jaučiu, kad esate pasimetusi ir labai išgyvenate. Jūsų laiške daug prieštaravimų. Norite išsaugoti santuoką, tačiau kaip pati teigiate savo elgesiu kaip tik ją griaunate. Nepasitikite vyru, abejojete ir pykstate, priekaištaujate, griaunate ilgai puoselėtus santykius. Jums nepatinka kaip jaučiatės, tačiau teigiate, kad nieko nenorite imtis, neturite valios kažką keisti.
Deja, bet nežinau ką daryti jei nenorite nieko daryti. Be Jūsų ši situacija nepasikeis. Jeigu norite, kad situacija keistųsi pirmiausia turite prisiimti už ją atsakomybę.  Siūlyčiau pagalvoti apie pokalbį su vyru, kurio metu papasakotumėte kaip jaučiatės, dėl ko nerimaujate ir kartu paieškoti būdų kaip išsaugoti santuoką. Suvaidintos emcijos naudos neduoda.
Savo laiške pateikėte labai mažai informacijos, todėl siūlyčiau pagalvoti apie apsilankymą pas psichologą. Gyvo pokalbio metu jis padėtų susigautyti kylančiose emocijose bei išgyvenimuose ir taip išspręsti atsiradusius sunkumus.

Linkiu stiprybės įveikiant sunkumus ir svarbiausia nepamiršti kad po sunkių laikų visada ateina lengvesi.

Rasa
atsakytas 2019 Grd 16 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

453 klausimų
456 atsakymų
9 komentarų
115,705 vartotojų