"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Nežinau nuo ko pradėti pasakoti. Esu gan uždaro būdo ir nemėgstu pasakoti apie save. Man 23 metai, gyvenimo draugas mirė prieš 7 mėnesius. Labai sunku tai išgyventi. Kartais būna užeina labai bloga nuotaika nieko nesinori ir vis galvoju ar tai praeis. Vakarais būna lenda visokios mintys ir sunku užmigti. Turėjau savo gyvenimo viziją ir per vieną dieną viskas žlugo. Galvojau per laiką tai praeis, bet nežinau ar tai įmanoma. Atsibodo jau tokia būsena.. taigi ką daryti ar tai kada nors praeis? galbūt reikėtų su kuom nors pradėti bendrauti? galbūt reikėtų psichologo pagalbos?

paklausė 2019 Kov 29 Depresija anonimas

1 Atsakymas

Labas rytas. Užjaučiu dėl netekties. Galiu tik įsivaizduoti kaip sunku netekti artimo su kuriuo siejai savo ateitį ir visi kartu turėti planai žlugo.
Nepaisant to laikaisi šauniai,nes kaip rašai laiške labai bloga nuotaika užeina kartais ir blogos mintys lenda tik vakare.
 Savo laiške klausei ar tai praeis,nes pati to tikėjaisi,bet per 7 mėnesius nepraėjo. Aš tikiu,kad bloga nuotaika ir blogos mintys praeis arba suretės iki minimumo. Viskas drastiškai nepasikeis ir nebus taip,kad vieną dieną pabusi kaip niekur nieko,nes to kas buvo tiesiog neišbrauksi. Tik reikia išgedėti ir susitaikyti su netektimi bei susikurti naują gyvenimo viziją.... Visa tai tikriausiai ir pati žinojai arba iš aplinkinių girdėjai. Kaip tai lengviau padaryti patarti negaliu,nes savo laiške pateiki labai mažai informacijos,o kiekviena netektis ir gedėjimas yra labai individualus. Atsižvelgiant į tai siulau pasinaudoti savo minti ir kreiptis į psichologą su kuriuo gyvo pokalbio metu galėtumet pakalbėti kaip lengviau susitaikyti su netektimi ir gyventi toliau bei džiaugtis atėjusiu pavasariu.

Stiprybės tau!
Rasa
atsakytas 2019 Bal 7 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

556 klausimų
558 atsakymų
10 komentarų
173,916 vartotojų