"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Ieškojau asociacijų ar tai forumų, kur būtu galima su panašios buklės žmonėmis pabendraut, bet ką tik radau, tai visur siunčia pas specialistus, o pas juos neturiu nei laiko, nei pinigų. Manau, kad esu paniręs į gilia depresija, mano situacija tokia, kad baigus mokykla sužlugo planai, todėl greitai nespėjau įsitvirtinti ir artimieji nuo vasaros spėjo mane išvaryt iš namų 2 kartus, miegojau kelis kartus lauke, dar kelis kartus bandžiau atsistot ant koju, bet nelabai kas gaunas. Taip pat turiu gan mažai draugų ir esu gan uždaro būdo, todėl neturiu ryšių, kad pagelbėtu. Todėl reikia kokio nors gero patarimo, nes nuo tokio gyvenimo jau lenda mintys palyst po mašina, o paprastas darbas ar panašiai nepadės.

paklausė 2019 Sau 10 Depresija anonimas

1 Atsakymas

Sveiki,

labai ačiū už laišką.. Suprantu, kad šiuo metu jums yra labai sunku, apgailestauju dėl situacijos ir užjaučiu jus..

Yra organizacija Giedra, Lietuvos psichikos negalios žmonių bendrija

Address: S. Konarskio g. 49, Vilnius 03123

Phone(8-5) 233 2820

Rekomenduoju kreiptis į juos. Neišsigąskite pavadinimo, čia dirba geri žmonės, jie tikrai padeda, ir rasite daug palaikymo. Gali būti parama daiktais, maistu, galbūt gali būti surasta apsaugota darbo vieta.

Dėl namų, jei giminės iš tiesų stokoja atjautos, galite kreiptis į Caritas nakvynės namus Vilniuje. 

http://www.vilnius.caritas.lt/veikla/apgyvendinimas.html

Laikykitės, ir nepasiduokite! Suprantu, kad tai sunkiai pakeliami dalykai.. Kada tik galite, kai blogai jaučiatės, skambinkite Jaunimo linijai https://www.jaunimolinija.lt/  8-800-28888, numeris yra nemokamas. 

Facebook įvedę žodį "Rastis" rasite daug nemokamos pagalbos.

Galimai, jums reikalingi naujesni medikamentai, tam tikram laiko tarpui. Su jais bus lengviau, pamatysite, kaip visa pradėjo spręstis.  Nežiūrėkite į vaistus kreivai.. Juk nenorime, kad situacija kartotųsi, tiesa? Esate vertas žymiai geresnio gyvenimo!

Ši situacija nėra Jūsų kaltė.. Patikėkite savimi. Jei jūsų giminės išties tokie žiaurūs, vadinasi, turi problemų dar daugiau nei jūs. Tikiu, kad yra labai sunku... Labai liūdna, kad šeimos nariai taip elgiasi su kenčiančiais artimaisiais.. Žinoma, darbas čia nepadės. Remkitės į Giedros žmones, dažniau su jais susitikite, ir pamatysite, kaip atsigausite! Laikykitės! Mes su jumis!!!

Inga P.

atsakytas 2019 Sau 10 Inga P.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

453 klausimų
456 atsakymų
9 komentarų
115,699 vartotojų