"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija
Bet koks neteisingai pasakytas žodis mane nervina, labai norėčiau pasikeisti ir nebebūti nervinga, ar galit man padėti?
paklausė 2018 Rgs 28 Santykiai poroje anonimas

1 Atsakymas

Sveiki,

perskaičius Jūsų klausimą iš karto kyla klausimas, o kas yra neteisingas atsakymas? Arba, koks atsakymas yra teisingas? Kas taip pasakė, kad būtent toks yra teisingas, o ne kitoks?

Sunku konkrečiai pakomentuoti, nes neaišku apie kokią teisybę kalbame. Yra daug dalykų, kurie kiekvienam žmogui teisingi kitaip. Ir tuomet nėra absoliučiai teisingo atsakymo. Reikia priimti ir kitų žmonių kitokią nuomonę. Niekas iš esmės nežino, kaip šiame pasaulyje turi būti ar turi nebūti. Mes patys kuriame sau savo tiesas. Bet tai visiškai nereiškia, kad kitos tiesos yra mažiau teisingos.

Jeigu žmogus supranta šiuos dalykus, jis nebesijaudina taip stipriai dėl neteisingų atsakymų, kaip Jūs sakote. Taip pat svarbu suprasti, kad mes gyvename netobulame pasaulyje ir žmonės nėra tobuli. Vėlgi, kaip mes tai priimame? Jeigu suprantame dar ir šį faktą ir išmokstame priimti tai, mums žymiai sumažėja pykčio ir nervingumo. Nėra tobulų žmonių ir jų nereikia.

Siūlau Jums paskaityti literatūros šiais klausimais ir dirbti su savimi. Išsigryninti savo vertybes ir priimti kitų žmonių vertybes.

Sėkmės!
atsakytas 2018 Rgs 28 Asta
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

476 klausimų
479 atsakymų
9 komentarų
130,138 vartotojų