"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija
Sakoma, kad permainos gyvenime įneša pokyčių ir išvaizdoje. Ar išvaizdos pokyčiai gali padėti išspręsti vidines problemas (santykių, nepasitikėjimo savimi ir pan.)?
paklausė 2017 Rgs 18 Kita Deimantė

1 Atsakymas

Ačiū, už Jūsų klausimą,

Rašote, kad permainos gyvenime keičia ir išvaizdą. Panašu, kad šiuo metu išgyvenate kažkokį virsmą, kuris kelia minčių apie išvaizdos pokyčių galią. Klausiate ar išvaizdos pakeitimas gali išspręsti santykių, nepasitikėjimo savimi ir pan. problemas. Suprantu, kad Jūsų įvardintos problemos yra Jums aktualios ir ieškote būdu joms spręsti.

Išvaizda iš tiesų atspindi mūsų vidinį pasaulį: mūsų mintis apie save pačius bei apie supančią aplinką. Šiuo požiūriu išvaizda yra pasekmė mūsų minčių, jausmų, patyrimo. Tad vykstant vidiniams pokyčiams išvaizda irgi gali keistis, kad atitiktų mūsų "Naująjį Aš".

Išvaizdos keitimas (pvz. nauja šukuosena, kūno formos, aprangos stilius ir pan.) gali padėti keisti požiūrį į save, suteikti daugiau pasitikėjimo savimi. Svarbiausia, kad išorinis pokytis vyktų prieš tai atvirai sau atsakius į kelis klausimus, kad tai būtų Jūsų autentiška savęs išraiška, kuri ves Jus į integralios asmenybės link. Kokią istoriją apie save noriu papasakoti savo išvaizda? Kokia aš esu? Kokia plaukų spalva, forma ar aprangos stilius geriausiai atspindės mane pačią šiandien?  Turint omeny, kad mes keičiamės nuolatos. Jei savo išvaizdą keisite pagal vidinį pajautimą, "kas man iš tiesų yra teisinga", jeigu išgirsite savo giliausius troškimus- tai pridės Jums pasitikėjimo savimi, nes kažkam giliai savyje pasakysite- Taip.

Sprendžiant vidines problemas svarbu neapsiriboti vien išvaizdos pokyčiais, kurie dažnai nepaliečia giliausių problemos klodų. Kaip spręsti nepasitikėjimo savimi bei santykiu problemas pravartu konsultuotis individualiai su psichologu, nes visų mūsų keliai ir patirtys skirtingos.

Šiltai,

Inga
atsakytas 2017 Rgs 18 Inga
redaguotas 2017 Rgs 25 Inga
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

489 klausimų
489 atsakymų
9 komentarų
137,112 vartotojų