"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija
Jauciuosi nevertinama,palikta pastoviai viena su vaikais, i zinutes jokio atsako negaunu,toks jausmas, kad vyras nereguoja ir nenori reaguoti.
paklausė 2018 Bir 22 Santykiai poroje eva

1 Atsakymas

Sveiki,

ačiū, kad dalinatės.. Ne visada paprasta išnešti už šeimos tai, kas nėra itin džiugu. Tad aš džiaugiuosi Jūsų drąsa.

Iš tiesų, man nėra lengva atsakyti, koks objektyvus ir drauge subjektyvus yra Jūsų klausimas..

Kartais gali būti, kad žmogus iš tiesų pasineria į darbus, tame mato prasmę ir atokvėpį. Galbūt svarbu būtų pastebėti, ar tai tęsiasi ilgai, ar ir anksčiau taip buvo. Gali būti, kad darbe vyras nespėja atsakyti į žinutes, arba bendrai nelaiko žinučių reikšmingu bendravimo būdu. Galbūt dabar jam yra sunkus laikotarpis?. Ar Jūs kalbėjote apie tai, ar kažką yra užsiminęs kitas žmogus? Ne visi žmonės yra linkę daug bendrauti žodžiais. Daugybė darbų taip pat gali sakyti - "man Jūs rūpite, noriu dėl Jūsų stengtis"..

Tiesa yra tokia, jog neretai mamos daugiau laiko skiria vaikų auginimui, daugiau dėmesio, ir dažniausiai jos turi puikių idėjų. Jūs galite bandyti susitarti su vyru, kada švęsite šventes drauge su šeima, kada išeisite į miestą romantiškam vakarui drauge su vyru. Galbūt pavyktų susitarti ir dėl Jūsų laisvo vakaro, tarkim kartą į dvi savaites. Svarbu būtų kalbėtis apie tai, kas neramina, tartis ir planuoti. Kartais apsilankymas koncerte, arba nuoširdus pokalbis su drauge, prie kavos puodelio, leidžia atgauti jėgas ir tikėjimą, pailsėti ir grįžti su šviesiomis nuotaikomis ir mintimis.

Būtų labai gerai, jei pavyktų atrasti ir kitų atramos, prasmės ir džiaugsmo šaltinių.. Sako, mes gimstame vieni, ir filosofiškai esame pasmerkti amžinai vienatvei. Nes nėra žmogaus, kuris suprastų mus tobulai, atlieptų visus poreikius, ar duotų visa, kas yra man reikalinga. Žinoma, gerai yra tikėti pasakomis, idėjomis, laiminga pabaiga, stebuklais ir menais, visgi daug kas iš esmės gyvenime pasikeičia, kai imame šiek tiek daugiau savimi rūpintis. Panašu, kad Jūs jaučiate nuovargį.. Galbūt Jums padėtų meditacijos, gimnastikos kursai, nauja knyga, ar tapyba ant šilko? Žinau, kad laiko rasti tikrai nelengva, kartais beveik neįmanoma.. Tačiau, turint tikslą galima daug ką susitvarkyti kitaip. Svarbiausia, neplanuoti kardinalių pokyčių. Likime nedidelių smagių pokyčių zonoje. Skirkite sau laiko, ko šiuo metu Jums labiausiai trūksta? Galbūt tai masažų kursas, pasivaikščiojimai paupiu klausantis muzikos, o gal naujas augintinis, kuris be abejo ir šeimai suteiktų džiaugsmo? Turite daugybę spalvingų galimybių pokyčiui!

Jei ir toliau matysite, jog santykiai su vyru šąla, būtų išties prasminga apsilankyti porų psichologo konsultacijoje. Daugybę santykių aspektų galima keisti.. Atrasti naujas perspektyvas, pamatyti situacijas kitaip, geriau pažinti sutuoktinį, santykiuose atrasti kažką naujo ar pan. Tai labai daug reiškia, jog Jūs pastebite tarsi kažką ir pasikeitus Jūsų bendravime, ir matyti jog Jums rūpi. Galbūt Jūs ir būsite tas žmogus, kuris konsultanto kabinete galėtų pamodeliuoti naujas situacijas ir ateities perspektyvas, pasigilinti į priežastis?

Smagu, kad Jums netrūksta atsakomybės, ryžto, ir dvasinių jėgų klausti ir ieškoti atsakymų. Ne viskas gyvenime priklauso tik nuo mūsų, tačiau jau patys klausimai ir ieškojimai jau suteikia gyvenimui daugiau spalvų, nes padeda pasirinkti. Duokite sau daugiau laiko, - nurimti, pažvelgti plačiau, ir įsigilinti. Mes labai Jus palaikome, ir tikime, kad situacijos pokytis, jei bus reikalingas, bus Jums į gera. Laimingai!!

Inga

atsakytas 2018 Bir 24 Inga P.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

521 klausimų
522 atsakymų
10 komentarų
150,592 vartotojų