"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija
Dažniausiai turiu pati pradėt bendraut ir lįst prie bendraamžių klasiokių, nors klasėje yra daug tokių mergaičių, kurios nenori su niekuo bendraut ir prie jos nuolat prieina, nors ji dažniausiai tik ignoruoja visus. Kodėl niekas neprieina prie manęs ir manęs nepastebi?
paklausė 2018 Kov 13 Bendraamžiai/santykiai darbe Gerda

1 Atsakymas

Labas Gerda,

Džiaugiuosi, kad rašai ir ieškai pagalbos. Savo laiške mini, kad pagrindindinis Tavo rūpestis yra tai, jog Tavęs klasiokai nepastebi. Jaučiu, kad jautieisi tikrai nesmagiai matydama, jog kiti Tavo bendraaamžiai prieina prie Tavo klasiokių ir pakalbina, o Tau reikia pačiai imtis iniciatyvos.

Savo laiške rašai, kad yra tokių klasiokių, prie kurių kiti prieina ir pakalbina. Tačiau keletą kartų laiške rašai "Ji" ir susidaro vaizdas, kad atkreipi dėmesį tik į vieną klasiokę, kuri nerodydama iniciatyvos, gauna pakankamai dėmesio. O galbūt Tu save nuvertini? Lauki dėmesio iš Tau svarbiaus žmogaus ir nepastebi tų, kurie bando su Tavimi užmegzti draugystę? Kad ir kaip būtų, į Tavo klausimą sunku atsakyti konkrečiai, nes nežinau daugiau informacijos apie Tave ir apie šią situaciją. Draugystės užmezgimas turi būti dvipusis, jei Tau reikia labai daug pastangų bendraujant su klasiokais, tai galbūt tie žmonės turi savo draugų ratą ir nenori jo plėsti. Galbūt yra kitų klasėje žmonių, kurie yra draugiškesni ir norėtų užmegzti draugystę bei daugiau bendrauti su tavimi? Ir kuriems nereikia įkyriai lysti į akis. Ne visi žmonės yra nusiteikę draugiškai ir nori bendrauti, tai yra normalu ir dėl to nereikia savęs kaltinti. Svarbu atsirinkti su kuriais žmonėmis Tau yra malonu kalbėtis ir leisti laiką bei kurie taip pat stebgiasi su Tavimi palaikyti kontaktą. Pakalbinimai ir draugystės pradžia gali būti įvairi, galbūt Tu prieiesi pakalbinti, galbūt kitas žmogus prieis, tačiau tolimesnis bendravimas turi būti abipusis. Tokios draugystės yra tvirtesnės ir malonesnės.

Tad linkiu Tau atrasti žmonių, su kuriais bendraudama jausiesi gerai ir kurie taip pat sieks Tavo dėmesio!

Sėkmės,

Ramvydė
atsakytas 2018 Kov 14 Ramvydė
redaguotas 2018 Kov 14 Ramvydė
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

443 klausimų
444 atsakymų
9 komentarų
107,924 vartotojų