"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

1 Atsakymas

Labas,

Tavo pagrindinis laiško klausimas susijęs su noru sužinoti, kaip reaguoti ir ką daryti, kai draugė myli mokytojų sūnų. Taip pat nori sužinoti, ar reikėtų vengti tokių santykių.

Iš ties, sunku atsakyti ką nors šioje situacijoje plačiau, kadangi lieka neaišku, kokie tai santykiai, kaip reaguoja mokytojai, ar jie tai žino, kaip jaučiasi pati Tavo draugė ir ar faktas, kad vaikinas yra mokytojų sūnus, yra labai daug nulemiantis santykiuose. Manyčiau, kad svarbu sužinoti ir vaikino poziciją, kaip jis elgiasi santykiuose, koks yra jo elgesys ir požiūris apie tai. Šiuo atveju norėtųsi platesnio ir išsamesnio situacijos papasakojimo, tačiau sprendžiant iš klausimo, atrodo, jog svarstai, kad galbūt reikėtų vengti tokių santykių. Naudinga būtų sužinoti apskritai, ką apie tai galvoji Tu, ir kaip tai liečia Tave.
Taip pat suprantu, kad gali būti taip, jog rūpiniesi dėl savo draugės ir nori jai geriausio, todėl jauti susirūpinimą jos santykiais ir nesi įsitikinusi, ar tai tinkami santykiai. Vien jau tai, kad rašai laišką čia ir ieškai patarimo, rodo, kad Tau yra svarbi Tavo draugė ir jos laimė bei savijauta. Vis tik, galvočiau, jog Tavo draugė turėtų atsakyti geriausiai apie tai, ar reikėtų vengti tokių santykių, tik pati - ko jai norisi ir kaip ji jaučiasi. Tačiau naudinga būtų ir tai, kad Tu kalbėtumeisi su ja ir būtum šalia. Galbūt pasidalintum savo mintimis šiuo klausimu ir Tavo draugė turėtų taip pat galimybę bei saugią erdvę pasipasakoti ir pasidalinti mintimis apie tai, kaip jaučiasi iš tiesų. Kitaip tariant, galvočiau, kad svarbus yra Tavo palaikymas ir judviejų draugystė, supratingumas. 
Viliuosi, jog atrasi atsakymus į klausimą. Sėkmės.
Nuoširdžiai
Viktorija
atsakytas 2018 Kov 1 Viktorija
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

516 klausimų
518 atsakymų
10 komentarų
149,945 vartotojų