"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija
Sveiki. Kaip patartumėte elgtis, jei kaimynai naudoja psichologinį smurtą? Po 20-ies metų kaimynystės pradėjo grasinti teismais dėl senų pastatų, kurie būtent dabar pasidarė per aukšti ir per arti, ar kelios dilgėlės, kurios lenda ties ribojančia tvora ir t.t.? Jau 2 teismai prasidėję...
paklausė Kov 2 Kita anonimas

1 Atsakymas

Sveiki. Džiaugiuosi,kad pasitikėjote mumis ir pasidalinote savo sunkumais. Savo trumpame laiške paminėjote,kad patiriate psichologinį smurtą iš kaimynų su kuriais šalia gyvenate 20 metų. Kaip teigiate savo laiške, staiga kaimynams viskas pradėjo "kliudyti" ir jau 2 teismai prasidėję dėl nesutarimų su jais. Bei klausiate mūsų patarimo kaip elgtis su kaimynais.
Labai gaila, bet nieko konkretaus negaliu patarti. Visų pirma būtų naudinga išsiaiškinti kas nutiko prieš tą "būtent dabar",kai kaimynam pradėjo kliūti dalykai,kurie anksčiau nekėlė sunkumų.  Nes kažkas vistiek turėjo įvykti,kad situacija pasikeitė. Išsiaiškinus priežastį būtų galima mėginti ją panaikinti ir tokiu būdu išpręsti ginčus be teismų.
Taip pat siūlyčiau bandyti kalbėtis. Nors greičiausiai tai jau esate išbandę. Tačiau šį kart be emocijų, kaltinimų,o pagarbiai. Pasakant kaip jaučiatės ir ko tikitės bei išklausnat kaimynus. Bet tai įmanoma tik tuomet,jei kaimynai nusiteikę kalbėtis ir konstruktyviai išspręsti problemas. Jeigu taip nėra lieka tik teisiniai keliai ir Jums reikia apsišarvuoti kantrybe, bei nereaguoti į kaimyno priekaištus.
Dar vienas variantas yra kreiptis į specialistą,kuris gyvo poklabio metu išgirdęs daugiau detalių galėtų Jums patarti ką nors konkrečiau. Ko aš dėl informacijos stygiaus dėja padaryti negaliu.

Stiprybės Jums ir kantrybės
Rasa
atsakytas Kov 13 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

566 klausimų
570 atsakymų
10 komentarų
173,916 vartotojų