"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija
paklausė 2023 Grd 9 Stresas Eglė Šemetaite

1 Atsakymas

Sveiki Egle. Ačiū, kad pasitikėjote mumis ir pasidalinote savo sunkumais. Būsena, kurią aprašote savo laiške, gal tiksliau sakant užduotame klausime, yra labai abstrakti.
Panašu,kad šiuo metu išgyvenate sunkų laikotarpį, apie kurį daugiau nepapasakojote. Jums atrodo, kad nieks Jūsų nemyli. O aš norėčiau paklausti ką Jūs mylite? Kas Jums teikia džiaugsmą? Kas priverčia nusišypsoti?
Gyvenimas yra labai nenuspėjamas, banguotas ir situacijų būna įvairiausių. Vieną dieną viskas atrodo kone tobula, gražu, šviesu, o kitą viskas gali apsiversti aukštyn kojomis. Kai situacijos tampas sunkesnės kartais gali aplankyti mintys ir apie mirtį. Tačiau noriu pabrėžti, kad nėra tokios situacijos kuomet mirtis būtų išeitis. Ji nieko neišsprendžia. Išeičių iš bet kokios situacijos yra įvairiausių. Jūsų situacijoje taip pat. Tik norint padėti Jums tas išeitis surasti reikia žinoti kokia konkreti Jūsų situacija. Todėl rekomenduoju apsilankyti svetainėje www.tuesi.lt ir ten pasirinkti Jums labiausiai priimtiną pagalbos teikimo būdą (telefonu, susitikus ar raštu). Ten rasite visas reikiamas nuorodas ir kontaktus kur toliau ieškoti pagalbos. Pirmą žingsnį žengėte. Parašėte mums. Nesutokite eikite toliau. Papasakokite kokia konkrečiai Jūsų situacija ir tikrai specialistai ar savanoriai padės Jums rasti išeitį iš bet kokios situacijos.

Stiprybės išgyvenant sudėtingus laikus ir tikėjimo, kad šiandiena bus gražesnė diena už vakar.

Rasa
atsakytas 2023 Grd 18 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

566 klausimų
570 atsakymų
10 komentarų
173,916 vartotojų