"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija
Per pastaruosius du metus pavirtau nemažu negatyvo kamuoliu. Į daugelį dalykų žvelgiu iš negatyvios pusės. Noriu pakeisti savo vidinę atmosferą ir į situaciją/as žvelgti ne tik iš negatyvios pusės. Nežinau, gal iš ties kalta ir artima draugų aplinka, šeima, bet labai noriu keisti save į gerąją pusę. Gal galėtumėte kažką patarti, kaip visą tai numušti nuo savęs?
paklausė 2023 Bir 2 Kita Kombinacija

1 Atsakymas

Sveiki. Ačiū už pasitikėjimą mumis ir pasidalinimą savo išgyvenimais. Savo laiške rašote, kad per pastaruosius pora metų tapote negatyvo kamuoliu. Taip pat minėjote, kad tai galėtų būti susiję su Jūsų aplinka. Be to išreikšėte norą keisti esamą situaciją ir į vykstančius dalykus nežiūrėti vien iš negatyvios puses.
Tai, kad norite keisti esamą situaciją yra svarbiausias dalykas sėkmei patirti. Nes jei Jūs nenorėsite tai niekas ir nesikeis. Žinoma norint didziausių pokyčių reikėtų pirma išsiaiškinti nuo ko viskas prasidėjo iš kur to negatyvumo pradėjo pas jus daugėti. Bet tam greičiausiai reikėtų kreiptis į specialistus. Nes per laiškus tai padaryti praktiškai neįmanoma.
Bet siekiant didinti pozityvo savo gyvenime galima pradėti nuo labai pparastų dalykų. Pavyzdžiui ataigulus vakare į lovą apgalvoti savo dieną ir BŪTINAI įsivardinti 3 gerus dalykus, kurie tą dieną įvyko. Nebūtinai tai turi būti kažkas wow kaip laimėjimas loterijoje ar varžybose, bet pavyzdžiui skanūs pietūs ar vakarienė, smagus laikas su draugais ar tiesiog galimybė ramiai neskubant išgerti kavą/arbatą. Pradžioje gali būti sunku sugalvoti, tačiau prisivertus kelias dienas iš eilėa toliau eisis tik lengvyn ir lengvyn. Kai 3 dalykus pavyks be problemų sugalvoti pereikitw prie 5 dalykų. Kuo daugiau dėkosite tuo negatyvioms mintims bus mažiau laiko. Ir atminkite, kad ir pačioj blogiausioj dienoj ar situacijoje yra tikrai už ką kam padėkoti.

Kai įprastite dėkoti pradėkote sakyti komplimentus kitiems. Iš pradžių po vieną per dieną paskui didinkite pasakomų komplimentų skaičių. Kuo pats žmogus daugiau transliuoja pozityvumo tuo daugiau jo jam sugrįžta ir aplink jį sukasi.

Tad pirmyn! Viskas Jūsų rankose. Pradėkite nedelsdami ir atminkite pokyčiai neįvyksta per vieną dieną ar naktį. Reikia kantriai jų siekti.

Sėkmės
Rasa
atsakytas 2023 Bir 24 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

572 klausimų
575 atsakymų
10 komentarų
173,916 vartotojų