"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija
Prieš 4 mėnesius išsiskyriau su ilgamečiu draugu, jis turėjo ribinį asmenybės sutrikimą, tad skyrybos  buvo itin bjaurios ir skausmingos. Po jų visus 4 mėnesius kasdien daug gerdavau, nors pagaliau sau pasakiau, kad gana. Dabar nebematau jokios ateities, neturiu vilties, kankina nemiga, kuomet visą naktį neužmiegu. Tik stumiu visus neigiamus jausmus į šoną, nes to nedarius ištinka panikos priepuoliai, ypač naktį. Izoliavausi nuo žmonių, manęs niekas nebedomina ir jau nebežinau, ką daryti.
paklausė 2022 Spl 30 Depresija Rasa

1 Atsakymas

Laba diena, ačiū, kad rašote. Panašu, jog šiuo metu išgyvenate itin sudėtingą laikotarpį. Išsiskyrėte  su ilgamečiu draugu, skyrybos buvo itin skausmingos, malšindama išsiskyrimo skausmą daug gerdavote, nematote ateities, kankina nemiga, ištinka panikos priepuoliai, rašote, kad atsiskyrėte nuo žmonių, niekas nebedomina. Iš to, ką rašote, manau, tai rimtas signalas kreiptis pagalbos į psichikos sveikatos specialistus, jie gali padėti su dabartine būsena, kad po truputį savijauta gerėtų, pasijustų kontrolės perėmimas į savo rankas. Nuoširdžiai patariu paieškoti Jums tinkamo psichologo ir su juo aptarti sunkumus. Taip pat, sau padėti galite ir pati. Labai svarbu rasti gyvenimo prasmę, suprasti vardan ko gyvenate, turėti tikslų ir širdžiai atliepiančių veiklų, hobių. Labai svarbu savimi rūpintis,  tinkamai maitintis, mankštintis, skirti kokybiško laiko sau, išsimiegoti. Rašote, kad atsiskyrėte nuo žmonių, tačiau mums visiems bendravimas, palaikymas, kitų žmonių buvimas greta - labai svarbus. Tikiu, jog savo aplinkoje turite žmonių, kurie gali padėti ir būti šalia kai sunku, kuriais galite pasitikėti. Bendrystė labai svarbu, stenkitės neatsiriboti nuo išorinio pasaulio.
Gyvenimo prasmė atsiranda, kai turime tikslų ir svajonių ir jų siekiame. Kartais tuos tikslus atrasti būna sudėtinga, bet būtina atvira širdimi savęs paklausti: kas mane džiugina? kuo užsiimdama jaučiuosi laiminga? kuo pasiekusi būčiau dar laimingesnė? Prasmė atsiranda realizuojant tuos tikslus ir siekius, kai po truputį artėjame link jų, o kartais ir pati kelionė jų link. Kai gyvenimas sugriūna, niekada nėra vėlu atsitiesti  ir statyti jį nuo pagrindų naujai.
Nuoširdžiai linkiu Jums stiprybės, drąsos ir pasitikėjimo savo jėgomis, Ingrida 

Pagalbos kontaktai:
Pagalbos moterims linija: 8800 66366 (visą parą)
Jaunimo linija 8800 28888 (visą parą)
Vilties linija: 116 123 (visą parą)
https://sveikatospokyciai.com/nemokama-psichologine-pagalba/ (čia rasite nemokamos psichologinės pagalbos kontaktus Lietuvoje)
Konsultacijos per Skype: krizesiveikimas
Facebook Messenger Krizės Įveikimas
+370 64051555 (darbo laikas I-V 16-20, švenčių dienomis ir VII nedirba)

atsakytas 2022 Lap 6 Ingrida
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

566 klausimų
567 atsakymų
10 komentarų
173,916 vartotojų