"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija
Sveiki, man 18 laukiuosi išsiskyriau su vaikinu mokausi esu iš nepasiturinčios šeimos,  netekau mamos. Iki nėštumo ir dabar esu nervinga vieniša neturiu draugų nieko nesinori veikti neatrandu veiklos atrodo kad aš niekas tiesiog tik egzistuoju gyvenimas beprasmės nežinau kaip elgtis ką toliau daryti,  nėštumas neplanuotas bet džiaugiuosi kad turėsiu leliuką bent tai mane džiugina...
paklausė 2022 Geg 27 Stresas EvelinaLa

1 Atsakymas

Sveiki Evelina, džiaugiuosi, kad pasitikėjote mumis, pasipasakojote ir ieškote pagalbos. Jei teisingai supratau iš Jūsų laiško, sunkiausia Jums tai, kad esate vieniša. Bet labai smagu, kad laukiate savo vaikelio ir tai Jus džiugina.
Daug nelengvų išgyvenimų susidėjo į vieną vietą (mamos netektis, skyrybos su vaikinu, vienišumas ir t.t.)bet kaip pati rašote laukiate vaikelio, kuris kelia džiaugsmą, o tam, kad jo atėjimas į pasaulį būtų kuo sklandesnis turite ieškoti sau gyvos pagalbos, nes Jūs tikrai nesate viena.
Neparašėte iš kokio miesto esate, tačiau siūlyčiau paieškoti Jūsų gyvenamajame mieste moterų krizių centro, kurio darbuotojos tikrai padės Jums. Jeigu tokio rasti nepavyksta apsilankykite internetiniame puslapyje www.neplanuotasnestumas.lt arba pasakambinkite telefonu +37060357912 ir gausite daug naudingos informacijos apie pagalbą sau. Pirmą žingsnį žengėte-parašėte mums, tad nesustokite ir eikite toliau. Jūs tikrai nesate viena!

Stiprybės Rasa
atsakytas 2022 Bir 7 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

527 klausimų
528 atsakymų
10 komentarų
153,876 vartotojų